Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


20581501 Відвідувачів
Боевое Братство
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Міністерство оборони
Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Надрукувати Надіслати електронною поштою
shepetivka20171023_1.jpg
На території Шепетівської ЗОШ №1 на Хмельниччині відбувся відкритий військово-спортивний вишкіл «Шепіт міста», в якому взяли участь молодь віком 15–17 років.  
Організувала цей вишкіл громадська організація «ОТГ–23», вихованці якої впродовж багатьох років займаються військовою справою у позашкільний час. Планували та готувалися ще з середини весни. Задля цього власними силами відновили полосу перешкод. Матеріалами допомагали місцеві благодійники, а от працювали діти усі гуртом.
shepetivka20171023_2.jpg
На сьогоднішній день розуміємо, що працювали недаремно. Вишкіл пройшов швидко, цікаво та показав, що не вся сучасна молодь знається лише на комп’ютерних іграх. Юнаки та дівчата долали смугу перешкод, відпрацьовували стрільбу з пневматичної зброї, знайомились з основними завданнями парамедика, вивчали тактику ведення бою та споряджання магазину, гартувались фізичною підготовкою. На завершення дня учасники спробували себе, як підрозділ на марші через ліс та поле, під час чого навчались правильно реагувати на вибухові предмети. Фіналом була гра у пейнбол, у якій практикували знання по тактиці. І не дивлячись на негоду, а дощ йшов увесь день, у всіх був піднесений настрій. 
shepetivka20171023_3.jpg
shepetivka20171023_4.jpg
Звісно, самотужки наша громадська організація не змогла б без певного досвіду проведення таких заходів самостійно організувати та скоординувати всі навчальні дисципліни, харчування та нагородження. Саме в таких моментах і проявляється готовність  влади, різних організацій та приватних структур підтримати добру справу. І першими, до кого ми звернулися за допомогою та порадою, стали досвідчені військові, учасники бойових дій – Шепетівська Спілка ветеранів Афганістану. Організація, яка за роки свого існування здолала чимало перешкод «бюрократичної машини». Сформувала напрям своєї діяльності та завжди готова надати допомогу з питань національно-патріотичного виховання молоді.  Саме це питання є найактуальнішим та найгострішим на сьогоднішній день.
shepetivka20171023_5.jpg
shepetivka20171023_6.jpg
Доволі часто ми чуємо дорікання, що,  мовляв, не потрібно готувати дітей до війни і що це для них стрес. Ми не погоджуємось.  В тих ситуаціях, які проходять вихованці з різних ВПК (військово-патріотичних клубів), моделюється готовність першим прийти на допомогу, вчасне прийняття  рішення, вміння контролювати ситуацію та організувати навколо себе команду, багато іншого корисного  для майбутнього дорослого життя. А перелічені ситуації не рідко трапляються у нашому цивільному житті.
shepetivka20171023_7.jpg
Саме тому першочергове завдання і нашої громадської організації, і подібних, полягає у співпраці молоді  та досвідчених військових. Про подібну співпрацю можна і потрібно писати якомога частіше, щоб ті, хто кричать: «все погано!» нарешті зрозуміли – ніхто не прийде і не зробить змін на краще за нас самих. Лише хочеться добавити – єднаймося і все вдасться!
Олена ДРАЧУК,
співзасновник ГО «ОТГ–23».  
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов