Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


21507204 Відвідувачів
Боевое Братство
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Укрінформ
Міністерство оборони
Орденские планки – ветеранам
З НОВИМ РОКОМ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Надрукувати Надіслати електронною поштою
noviyrik2017.jpgДорогі бойові побратими!
Шановні сім'ї наших полеглих  друзів!


Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю вас з  Новим 2018 роком і світлим святом Різдва Христового!                               
Рік, який відходить у минуле, додав мало оптимізму й радості нашим громадянам: вже більше трьох років на сході країни триває війна, не виконуються мінські домовленості, руйнується економіка, а прийняття Верховною Радою низки реформ і законів не покращило   життя людей, а тільки погіршала. Але у цій складній ситуації народ України, її Збройні Сили продовжують відстоювати територіальну цілісність і незалежність держави.
Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) усі ці роки військового протистояння на сході країни багато робить  для допомоги військовослужбовцям, передаючи їм свій бойовий досвід, бере активну участь у волонтерській роботі, у військово-патріотичному вихованні молоді, наші пісенні колективи та автори-виконавці дають на передовій концерти для воїнів, зціляючи їхні душі. Значна кількість ветеранів Афганської війни, незважаючи на вік і поранення, захищають рідну країну зі зброєю в руках. На жаль, серед загиблих і поранених є наші бойові товариші.   
За рішенням Правління УСВА нещодавно делегація Спілки взяла участь у роботі  засідань Координаційної ради Комітету в справах воїнів-інтернаціоналістів при Раді голів урядів держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав і IV Міжнародному зборі воїнів-інтернаціоналістів країн СНД, Балтії, близького і далекого зарубіжжя, на яких своїми іменами було названо речі стосовно подій в Україні та вчергове висунуто нові ініціативи УСВА з мирного врегулювання і ліквідації наслідків конфлікту на сході України.
У цих ініціативах  пропонуються конкретні кроки використання спільного досвіду ветеранів війни у вирішенні гуманітарних проблем звільнення військовополонених і розшуку зниклих без вісті, а також розгляд питання про формування миротворчих підрозділів з залученням ветеранів Афганської війни з країн, які не беруть участі у збройному конфлікті на сході країни. Пропозиції нашої делегації було підтримано всіма, без винятку, делегатами країн СНД. Делегація Російської Федерації підтримала пропозиції УСВА з зауваженнями. За підсумками роботи прийнято звернення до ветеранської громадськості країн СНД.            
Українська Спілка ветеранів Афганістану з часу заснування головним своїм обов’язком вважає зміцнення «афганського» руху в країні, захист соціальних прав і гарантій сімей загиблих воїнів, інвалідів війни та учасників бойових дій, увічнення пам’яті бойових товаришів, патріотичне виховання молоді.
Завдяки наполегливій роботі УСВА цього року вдалося поновити соціальні гарантії сімей загиблих зі сплати комунальних послуг без урахування середньомісячного доходу. У  квітні прийнято Закон України «Про внесення змін до статті 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо надання членам сімей загиблих пільг без урахування середньомісячного сукупного доходу сім’ї». Триває робота з поновлення пільг для осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вирішуються інші законодавчі питання.
На жаль, нам цього року не вдалося запобігти варварському підвищенню тарифів на комунальні послуги для населення, немає  результатів щодо поліпшення життя сімей померлих учасників бойових дій, не вдалося знайти дієвих стосунків з молодими ветеранами --  учасниками АТО. Багато в чому на це вплинула зрадницька діяльність тих, хто пішов на розкол «афганського» руху в країні виключно для задоволення своїх особистих амбіцій, фінансових і кар’єрних прагнень.  
Для більш ефективної роботи з відстоювання соціальних гарантій ветеранів війни, сімей загиблих, покращання життя наших людей ми повинні йти у владу, там, де працюють наші бойові побратими, краще і швидше вирішуються проблеми стосовно нашої категорії. А останні за часом вибори до обласних, місцевих і районних рад показали, що воїни-інтернаціоналісти користуються повагою і підтримкою народу України.
Партія ветеранів Афганістану у Вінницькій, Запорізькій, Черкаській та інших  областях досягла значних успіхів, а її делегати, наші бойові друзі, стали народними обранцями і гідно вирішують проблеми ветеранів війни, сімей загиблих.    
Для значних і дієвих досягнень ми повинні підтримувати одне одного і допомагати в усіх справах, а головне – бути разом. Разом ми – сила!
2018 рік приходить до нас з новими надіями і сподіваннями, планами і перспективами. Нехай у новому році здійсняться всі ваші світлі мрії!
Бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, любові й турботи близьких людей, щастя і добробуту, гарного святкового настрою, успіхів і наснаги у благородній праці в ім’я розквіту Української держави, а головне – миру і злагоди у нашій країні!  
   
З найкращими  побажаннями –
Сергій  ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ,
голова УСВА.

 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов