Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


21700266 Відвідувачів
Боевое Братство
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
Міністерство оборони
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Укрінформ
АКЦІЯ ВЕТЕРАНІВ-СИЛОВИКІВ ПІД ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ УКРАЇНИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
akciya20180209_1.jpg
7 лютого 2018 року відбулася чергова акція ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ, «афганців» на захист своїх конституційних прав на гідне життя в своїй рідній країні.
Не секрет, що військова служба це не робота з 8.00 і до 18.00 з законними вихідними та нормованим робочим тижнем. Це державна служба, причому особлива. Із ненормованим робочим днем, цілодобовими чергуваннями, тривогами, полігонами, недоїданням та недосипанням, частою зміною місця служби, невлаштованим побутом і іншими специфічними ознаками, від яких цивільні бігли як біс від ладану, вибираючи собі розмірене і тихе життя.
akciya20180209_2.jpg
akciya20180209_3.jpg
Але є така професія – Батьківщину захищати. І нинішні ветерани-пенсіонери захищали її як могли, не шкодуючи здоров`я,  виконуючи Військову присягу. Здавалось би, що Батьківщина-мати, має тільки дякувати за самовіддану службу своїм захисникам. Вона і дякує. Але, як завжди, у бочку меду знайдеться кому вкинути ложку дьогтю (щоб служба медом не здавалась!). І таким дьогтем, аби не сказати більш влучно, стали підготовка та поспішне прийняття міністром соціальної політики А. Ревою відтермінування дії Постанови №704 та інших документів щодо грошового забезпечення людей у погонах та перерахунку пенсій військовим пенсіонерам.
akciya20180209_4.jpg
akciya20180209_5.jpg
Крім цього, готується новий закон про так звані військові пенсії. Готується кулуарно, без участі громадських організацій та силових відомств, де планується «новий підхід» до призначення та перерахунку пенсій військовослужбовцям та працівникам інших силових відомств. Так зване «осучаснення». Якщо пан Рева не виконував і не виконує діючого законодавства, то невже він здатний буде виконувати нове? Не вистачає коштів… А що ви зробили для того, аби їх вистачало? Зменшили  витрати на роздуті штати чиновників? Ні. Продовжуєте плодити дармоїдів для дерибану чергових траншів МВФ. Можливо побудували нові фабрики, заводи, санаторії та забезпечили робочі місця на них сучасним обладнанням та технологіями? Ні. Тільки дерибан і відкати.  І, коли стало питання забезпечення достойного життя пенсіонерів силових структур, грошей, як завжди, нема…
akciya20180209_6.jpg
akciya20180209_7.jpg
Військові, що вийшли на пенсію, були, є і будуть дисциплінованими людьми, які поважають закони держави. Тому акції пенсіонерів-силовиків носили і носять виключно мирний характер у рамках діючого правового поля.   Але, якщо замість влади Закону нав`язується закон влади, не залишається іншого варіанту, як організований силовий спротив. Саме до цього протестуючих спонукала влада своїми антисоціальними діями. Краще вмерти за свободу аніж від голоду! Тому на 19 лютого анонсовано всеукраїнську акцію ветеранів-силовиків по блокуванню основних автомагістралей, аеропортів, міністерств і відомств та інші заходи щодо виконання з боку влади законів, які стосуються гідного життя військових пенсіонерів. Тільки у єдності – наша сила!

Євген ШВАБ,  
фото автора.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов