Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


21722316 Відвідувачів
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
Боевое Братство
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Міністерство оборони
Укрінформ
Надрукувати Надіслати електронною поштою
Зустріч керівництва Чернівецької облдержадміністрації з учасниками бойових дій на території інших держав

chernivci20180213_1.jpg     12 січня напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29-ї річниці виведення військ з Афганістану, в Чернівецької облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу.
     Голова облдержадміністрації Олександр Фищук запропонував учасникам круглого столу розпочати захід у форматі «питання-відповідь». Воїнів-«афганців» цікавили питання медичного забезпечення, отримання квартир та земельних ділянок, соціальні виплати тощо.
     Підсумовуючи, Олександр Фищук запевнив присутніх, що робота щодо забезпечення гідного соціального й медичного захисту учасників бойових дій на території інших держав  на місцевому рівні постійно удосконалюється і знаходиться під його особистим контролем.
     Перший заступник голови облдержадміністрації Михайло Павлюк ознайомив присутніх з основними показниками обласного бюджету, які спрямовані на забезпечення зазначеної категорії осіб та реалізації статутних завдань обласної організації ветеранів Афганістану зокрема.
     «З боку обласної виконавчої влади докладаються зусилля для забезпечення наших військовослужбовців-ветеранів на належному рівні. Так, тільки на фінансову підтримку воїнів-інтернаціоналістів (на санаторно-курортне оздоровлення ветеранів та інвалідів) з обласного бюджету через Програму «Турбота» на 2018 рік виділено 120 тис. грн, на здійснення статутної діяльності громадськими організаціями ветеранів та інвалідів – 160 тис. грн. До відома також, у 2018 році з державного бюджету заплановано виділити 200 млн. грн. для придбання житла сім'ям загиблих учасників бойових дій на території інших держав та особам з інвалідністю першої та другої груп з учасників бойових дій на території інших держав. Ми очікуємо на затверджений порядок використання цих коштів та будемо усіляко сприяти у наданні відповідно до  плану усесторонньої допомоги та покращення житлових умов відповідної категорії військовослужбовців», – зазначив посадовець.
     Михайло Павлюк також наголосив на гідному відзначенні в області Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Так, у четвер 15 лютого об 11.00 планується покладання квітів, панахида та мітинг біля пам’ятника воїнам-«афганцям» у Чернівцях, а о 12. 30 урочистості та святковий концерт у Центральному палаці культури.
     Щодо медичного забезпечення учасників бойових дій на території інших держав присутнім доповіла директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Оксана Андрієць, а щодо соціального забезпечення – заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Юрій Півень.
     15 лютого встановлено в Україні «…На підтримку ініціативи громадських організацій, які виконували військовий обов'язок на території інших держав…» згідно з Указом Президента України «Про день вшанування учасників бойових дій на території інших держав» від  11 лютого 2004 року #180/2004.
Прес-служба Чернівецької обласної організації УСВА.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов