Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


21678525 Відвідувачів
Міністерство оборони
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Боевое Братство
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Нащадки «шураві» Надрукувати Надіслати електронною поштою
poltava0180227_1_1.jpg
24-25 лютого у Полтаві на базі клубу юних десантників «Гвардія» (керівник – В. С. Курган) відбулися традиційні  військово-патріотичні змагання «Нащадки «шураві» – 2018», присвячені  пам’яті загиблих в Афганістані полтавських десантників О. Срібного і С. Коротуна.
Змагання пройшли за підтримки громадської організації «Учасники бойових дій Шевченківського району м. Полтави» на чолі з головою, депутатом Полтавської міської ради від політичної партії «Рідне місто» Володимиром Корнійчуком.
У змаганнях із різних напрямків початкової військової підготовки взяли участь три команди з Полтави й одна із селища Чутового.
Для кадетів віком від 10 до 12 років була розроблена конкурсна програма, до якої входили стройові прийоми,  вогнева підготовка, тест-вікторина на знання військової   техніки, загально-фізична підготовка, розбирання-збирання автомата, спорядження магазина.  Конкурс із тактичної медицини судили  журі з військового шпиталю в/ч А 3114: хірургічна сестра старший сержант контрактної служби Н. Дугар, лікар-анестезіолог В. Гвоздь та курсантка клубу І. Бондаренко.
Завершилися змагання номерами художньої самодіяльності. Кадети провели дві доби в приміщені клубу, там  же  харчувалися  і ночували в спальних мішках. Продукти були надані ветеранами бойових дій в Афганістані на чолі з Анатолієм Матвієнком та Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО «Побратими України». Допомагали в приготуванні їжі члени громадської організації «Учасники бойових дій Шевченківського району м. Полтави» учасник бойових дій в АТО  С. Гайдамашко і прапорщик Збройних сил України в/ч А3990 С. Япринцева.
Проведення етапів змагання оцінювала суддівська колегія, яка складалася з учасників бойових дій в Афганістані та Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України» (Пєхов О. і  Боровко В.).
Активно й емоційно спостерігали це дійство батьки, рідні та запрошені почесні гості. Закінчилися змагання урочистим шикуванням команд і нагородженням переможців у різних категоріях. На урочистому закритті виступили ветеран Збройних Сил В. Каспич і член союзу десантників В. Фост, які  вручили клубу для учбового використання макети сучасної зброї, підствольний гранатомет М-203 та штурмову гвинтівку М-4.

Микола САП’ЯН,
голова первинної  ГО «УБД Шевченківського району м. Полтави».
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов