Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Міністерство оборони
Змагались ветерани Надрукувати Надіслати електронною поштою
24 лютого в селище Гусятин на Тернопільщині з ініціативи районної організації УСВА та за матеріальної підтримки обласного управління у справах сім’ї,  молоді та спорту і обласного відділення НОК України відбувся традиційний обласний турнір з міні-футболу серед ветеранів, присвячений пам'яті загиблих земляків на Афганській війні.
Перед початком змагань учасники турніру, представники влади відвідали пам'ятник загиблим землякам на Афганській війні та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання, запаленням свічок та молитвою.
У турнірі взяли участь 4 команди ветеранів війни в Афганістані з Тернопільської області. Назважаючи на свій вже поважний вік, гравці команд ветеранів проявили високу майстерність та волю до перемоги. Усі матчі проходили в напруженій боротьбі. Слід відзначити, що в командах ветеранів, поруч з батьками вже грали їхні діти, які активно підтримують ветеранський рух.
Перемогу здобула команда Тернопільської міської організації УСВА, друге місце виборола команда Скалатської міської організації УСВА, а третьою стала команда господарів турніру Гусятинської районної організації УСВА.
Голова обласної організації УСВА Сергій Лісовий та голова Гусятинської районної організації УСВА Михайло Храпливий привітали переможців і призерів турніру та вручили командам кубки, медалі і грамоти.