Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


21501517 Відвідувачів
Міністерство оборони
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Боевое Братство
Укрінформ
Готуємось захищати Вітчизну Надрукувати Надіслати електронною поштою
26 квітня у Шепетівському НВК № 1, який носить ім’я нашого славного земляка Героя України Миколи Дзявульського, з нагоди завершення триденних навчально-польових зборів, відбулося військово-спортивне свято.
sheptivka_licey_01.jpg

Безумовно, основи виховання підростаючого покоління справжніми патріотами, які готові захищати рубежі своєї Батьківщини, насамперед, закладаються педагогами на уроках, особливо під час вивчення предмету «Захист Вітчизни». І своєрідним підсумком цього важливого курсу для юних захисників стало військово-спортивне свято.
sheptivka_licey_02.jpg
Розпочався захід з виконання Державного гімну України й урочистого відкриття, яке провели директор ліцею В. М. Гарбарець і викладач предмета «Захист Вітчизни», підполковник запасу О. Л. Болюх.
Вітали ліцеїстів заступник міського голови Н. В. Стасюк, секретар міської ради М. Ю. Кикоть, учасник бойових дій, полковник запасу І. Р. Карчевський, настоятель храму Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, учасник бойових дій в Афганістані протоієрей Анатолій Вересюк.
sheptivka_licey_03.jpg
У заході активну участь взяли члени Шепетівської Спілки ветеранів Афганістану, зокрема, голова спілки В. М. Окорський, ветерани Афганської війни О. М. Бернацький, В. С. Пипич.
sheptivka_licey_04.jpg
А безпосередніми учасниками військово-спортивного заходу були ліцеїсти перших та других курсів НВК № 1.
У складі чотирьох навчальних взводів на плацу вони співали військово-патріотичні пісні. Далі відбулися показові виступи з рукопашного бою, як зі зброєю, так і без неї. Були й рукопашні спаринги та різні прийоми захисту від ножа, автомата, пістолета тощо.
sheptivka_licey_05.jpg
Після цього на стадіоні ліцеїсти продемонстрували навички ведення бою відділенням у наступі, в обороні та в обході противника. І хоча бій був навчальним, та завдяки вдалому застосуванню імітаційно-піротехнічних засобів, якими забезпечили ветерани-«афганці», він був неабияк наближеним до реального.
sheptivka_licey_06.jpg
Зрозуміло, що бій завершився успіхом наступаючої сторони й полоном противника. Про це переможці доповіли своєму наставнику, військовому керівнику О. Л. Болюху.
sheptivka_licey_07.jpg
Під завісу свята ліцеїсти виконали традиційну авторську стройову пісню. А вісімнадцять учнів, які мали найкращі здобутки у вивченні предмета «Захист Вітчизни» відзначено грамотами навчального закладу.
sheptivka_licey_08.jpg
На завершення ліцеїстів нагадували смачною кашею, яку неперевершено приготував ветеран-«афганець» В. С. Пипич. А загалом того дня усі були вдячні Шепетівській Спілці ветеранів Афганістану за підтримку заходу й зусилля, які та докладає у справі військово-патріотичного виховання молоді.
sheptivka_licey_09.jpg
В. ВАСИЛЕНКО.
На знімках: під час військово-спортивного свята ліцеїстів.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов