Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


21698425 Відвідувачів
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Боевое Братство
Урядовий портал
Міністерство оборони
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Сергей Червонопиский: ... а ми хотіли мирно... Надрукувати Надіслати електронною поштою
У середу 16 травня 2018 року робоча група у складі О. Литвинова, М. Гончаренка і Р. Камалова зустрілася з заступником міністра охорони здоров’я О. Лінчевським і предметно обговорила кожну з ветеранських вимог до МОЗ. Відбувся конструктивний діалог, зроблені перші кроки на зустріч один одному. Так Академія медичних наук України висловила готовність провести необхідні ветеранам дослідження віддаленого впливу бойової психологічної травми на стан здоров’я учасників бойових дій.
svchkoment_210518_01.jpg
Заступник міністра погодився з пропозицію, що присвоєння госпіталю «Лісова поляна» статусу «національного державного закладу» позитивно відгукнеться на багатьох сферах діяльності госпіталю, зокрема на його матеріальної базі і заохоченні медперсоналу. Сторони домовилися про спільну працю у підготовці відповідних проектів документів. Поточна робота триває.
В п’ятницю 18 травня.2018 року зовсім по іншому відбулася третя зустріч-засідання робочої групи Української Спілки ветеранів Афганістану, до складу якої вийшли С. Червонописький, О. Литвинов, С. Зініч, В. Паплинский, Т. Зюбанова (МВС) і Ю. Матвійко (пенсіонер МО), в Міністерстві соціальної політики України.
Третій раз розмова ні про що, втретє переливання з пустого в порожнє. Більше того, один нахабний чиновник, на прізвище Музиченко, заявив, що коментувати Конституцію України має право виключно Конституційний Суд. Довелось на початок вести розмову на різких тонах, потім спокійніше, але на конструктивний діалог так і не вийшли.
Слід зазначити наступне:
1. За нашими вимогами (текст наводився раніше) вийшло розпорядження Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка (текст наводився раніше), але на сьогоднішній день ніхто його виконувати не збирається.
На п’ятницю жодного проекту документу не було підготовлено, а в понеділок 21  травня 2018 року кінцевий строк виконання розпорядження.
2. Повне нехтування перемовним процесом. Якщо в перших двох зустрічах брав участь заступник міністра М. Шамбір, то на цей раз часу у керівників міністерства для розмов з ветеранами не знайшлося. Обішлись працівниками міністерства середньої ланки.
3. Неприємно вражає вкрай низький рівень компетентності як простих чиновників, так і керівництва міністерства.
Висновок:
З такою владою у ветеранів майбутнього нема, мабуть у України теж!
Наші масові протестні акції триватиме з наростанням та з ще більшим залученням ветеранів Афганістану, МВС та військової служби, чорнобильців, учасників АТО-ООС, та всіх тих, ким влада нехтує.

Разом ми – сила!


Прес-служба УСВА.

 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов