Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


21722233 Відвідувачів
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
Боевое Братство
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Міністерство оборони
Укрінформ
Звітували «афганці» Сумщини Надрукувати Надіслати електронною поштою
     26 травня 2018 року у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації відбулась VIII звітно-виборна конференція Сумської обласної організації «СОВЕАФ» (Спілка ветеранів Афганістану). На конференцію прибули 53 делегати з усіх міст і районів області та представники комітету сімей загиблих.
sumy_20180530_1.jpg
     Делегати заслухали звіт голови організації Линника Анатолія Івановича та голови ревізійної комісії Челядіна Сергія Володимировича, обговорили та одноголосно затвердили звіти.
     «У цей складний період нам вдалося не тільки зберегти організацію, а й проводити активну роботу з захисту інтересів воїнів-інтернаціоналістів. Ми домоглися додаткових виплат з обласного бюджету родинам загиблих, інвалідам першої групи, забезпечення пільгового проїзду, належного медичного обслуговування», — зазначив голова організації Анатолій Линник. – І хоча останніми роками відсутнє фінансування з обласного бюджету, громадська організація, завдяки підтримці її членів, депутатів усіх рівнів, продовжує активну діяльність: в шпиталі ветеранів війни відремонтовано 20 палат; надається допомога військовим частинам, що перебувають у зоні проведення Операції об’єднанних сил/ В обласному офісі організації працює юрист, який надає необхідну правову допомогу».
     Активну роботу проводять місцеві осередки організації. Так, за словами голови Шосткинської районної організації Сергія Корнієнка, її члени, беруть активну участь у проведенні військово-патріотичних, спортивних та виховних заходах, сприяють забезпеченню родин загиблих та інвалідів першої групи твердим паливом.
     З ініціативи обласної громадської організації «СОВЕАФ», започатковані зустрічі з керівництвом області, керівниками структурних підрозділів органів влади на яких обговорюються проблемні питання та шляхи їх вирішення.
     «Держава повинна піклуватися про всіх, хто захищав Батьківщину. Ми підтримуємо ветеранів всіх воєн: Великої Вітчизняної, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО. Як депутат обласної ради, завжди підтримую рішення, спрямовані на забезпечення пільг, покращення медичного обслуговування цих категорій», — зазначив член правління організації, депутат обласної ради Олег Бояринцев.
     Однією з негативних тенденції учасники конференції визначили намагання розділити учасників бойових дій. На загальне переконання делегатів конференції цього не можна допустити, адже це тільки послабить ветеранських рух і не дозволить ефективно відстоювати власні права.
     «Необхідно брати курс на об’єднання ветеранів усіх воєн. Адже іноді представники влади не поважають ту категорію людей, яка захищала і захищає країну. Тому необхідно впливати на органи влади», — відзначив делегат конференції, начальник Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. І. Г. Харитоненка Юрій Свідлов.
     Підсумовуючи роботу організації за звітний період, делегати одностайно переобрали Анатолія Линника головою на новий термін, затвердили новий склад правління та контрольно-ревізійної комісії.
Прес-служба «СОВЕАФ».
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов