Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


22961961 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Міністерство оборони
Боевое Братство
Ми не допустимо відвертого знущання над ветеранами, ігнорування їх вимог і колективної думки! Надрукувати Надіслати електронною поштою
kyiv_20180608_1.jpg
Масова попереджувальна акція зібрала у Києві 25 квітня 2018 року тисячі ветеранів війни у боротьбі за соціальні права і належне медичне забезпечення, продемонструвала єдність і мобілізаційну готовність ветеранів війни до активних дій.
Вимоги ветеранів, які були визнані слушними, передали до керівників центральних органів влади: Прем’єр-міністру України В. Б. Гройсману, міністру соціальної політики А. О. Реві, міністру охорони здоров’я У. Супрун.
Виступаючи перед ветеранами у стін будинку Уряду міністр соціальної політики А. О. Рева, запевнив, що всі вимоги будуть уважно розглянуті і до 25 травня 2018 року, тобто через місяць, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) отримує відповідь.
Доручення Віце-прем’єр-міністра України про розгляд і прийняття рішень  з порушених питань надало ветеранам надію на справедливість. Робочі групи ветеранів розпочали активно спілкувалися з фахівцями Мінсоцполітики і МОЗ, обговорюючи шляхи виконання справедливих вимог.
kyiv_20180608_2.jpg
Нажаль у процесі роботи все більш помітні стали спроби «заговорити» конкретні висновки, уповільнити прийняття рішень. У підсумку Доручення Віце-прем’єр-міністра П. В. Розенка у встановлений термін до 21 травня 2018 року не було виконано.
Не отримана і реакція на прохання організувати зустріч Правління УСВА безпосередньо з Прем’єр-міністром України В. Б. Гройсманом для підвищення відповідальності Уряду у вирішенні проблем ветеранів війни.
Для обговорення форм і методів протесту проти ігнорування вимог ветеранів війни, прийняття рішень на подальші дії Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) провела 30 травня 2018 року   селекторну нараду за участю членів Правління, активу міських і районних організацій УСВА з запрошенням для участі в нараді представників місцевих органів влади та партнерських організацій ветеранів війни і військової служби, учасників АТО-ООС, чорнобильців.
Ми запросили Віце-прем’єр-міністра П. В. Розенка взяти участь у селекторній нараді, відповісти на прямі запитання ветеранів стосовно висунутих вимог і можливості їх виконання.
kyiv_20180608_3.jpg
Але продовжити діалог з ветеранами не висловив бажання ніхто: ні з Міністерства охорони здоров’я, ні з Міністерства соціальної політики, ні зі служби Віце-прем’єр-міністра, ні  зі служби Прем’єр-міністра України.
7 червня 2018 року у Києві під головуванням С. В. Червонописького було проведено засідання Правління УСВА, на якому прийнято рішення щодо подальшої реакції ветеранів на повне ігнорування спільноти і демонстративну неповагу органів виконавчої влади до ветеранів війни.
Члени Правління запропонували розширити перелік вимог ветеранів і звернути увагу на постійне зниження Урядом соціальних стандартів, а саме: норм споживання газу і електроенергії, а також на необхідність своєчасної і повної реалізації прийнятих рішень щодо житлового забезпечення осіб з інвалідністю в наслідок війни.
kyiv_20180608_4.jpg
Члени Правління підтримали пропозицію щодо необхідності проведення масової акції у Києві і попередніх зустрічей голів обласних, районних і міських організацій УСВА з керівниками місцевих органів влади і інформування їх про вимоги і заході УСВА з метою соціального захисту ветеранів.
Прес-служба УСВА. 
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов