Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


21698403 Відвідувачів
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Боевое Братство
Урядовий портал
Міністерство оборони
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Відкриття тенісного клубу Надрукувати Надіслати електронною поштою
Останніми роками в Магдалинівському районі, що на Дніпропетровщині, побільшало любителів різноманітних видів спорту. Звичайно, така тенденція дуже тішить, адже спортивні змагання – це не тільки активний спосіб життя та «бонуси» нашому здоров’ю, це ще і спілкування: живе, справжнє, а не якесь там віртуальне. Інколи нам навіть дорікають, що на шпальтах газети «забагато спорту», але це скоріше плюс, аніж мінус: завдяки і нашим публікаціям також заняття спортом стають популярними, кількість учасників різних змагань зростає, а паралельно з ними збільшується і кількість наших читачів.
dnipro_080618_01.jpg
Поряд з футболом, більярдом, шахами, шашками, баскетболом та волейболом на високий рівень виходить настільний теніс: нещодавно відбулось відкриття тенісного клубу, яке стало можливим завдяки Магдалинівській районній спілці ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) УСВА, голова Олексій Гавріков і приватному підприємцю з Магдалинівки Ігорю Жевжику. Почесними гостями на урочистому відкритті були голова Магдалинівської районної ради Володимир Дробітько, голова Дніпропетровського обласного об’єднання ветеранів Афганістану УСВА Віктор Волошин, директор районного спортивного комплексу «Мрія» Олександр Булік.
dnipro_080618_02.jpg
Для участі у турнірі зареєструвалось близько 30 учасників різного віку і статі, а суддями були Сергій Стеценко і Сергій Костюченко. Захоплююча гра продовжувалась більше чотирьох годин, всі переможці отримали свої нагороди.
Голова Магдалинівської районної ради Володимир Дробітько порадив організаторам турніру і любителям настільного тенісу заснувати громадську організацію любителів настільного тенісу за прикладом спортивного товариства «Колос» і клубу «Граніт», також висловив вдячність Олексію Гаврікову та Ігорю Жевжику за організацію такого чудового спортивного свята.
Голова Магдалинівської районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) УСВА Олексій Гавріков поділився планами: «Наша спілка підтримує здоровий спосіб життя, стаючи співорганізатором різних змагань. Ми вже провели турніри з більярду, тенісу, а попереду – шахи та футбол».
dnipro_080618_03.jpg
Для всіх любителів настільного тенісу – пінг-понгу двері СК «Мрія» відкриті щовівторка і щосуботи.
Довідково: Більшість фахівців вважає, що настільний теніс з’явився в Англії як різновид великого тенісу. Можливо, що настільний теніс виник у США, Індії або Південній Африці (передбачається, що в останніх двох країнах у настільний теніс почали грати відряджені туди британські офіцери). Незабаром гра з відкритого повітря перейшла в приміщення – грали на підлозі. Пізніше з’явилася гра на столах. Простий інвентар, а головне, невеликі розміри майданчика, дозволяли грати де завгодно. 1900 року гравець на ім’я Джеймс Гібб в Америці натрапив на маленькі порожнисті кольорові кульки – дитячі іграшки. Після повернення до Англії він спробував подібну порожнисту кульку на столі і виявив, що вона має величезну перевагу над цілісною. В Англії пінг-понг як спорт визнали ще на початку 1900 року, коли було проведено перше офіційне змагання. З Англії гра прийшла в Австро-Угорщину, потім у Німеччину. 1901 року офіційний турнір відбувся в Індії. Його можна вважати першим міжнародним змаганням. Переміг один із найкращих гравців того часу індійський спортсмен Нандо. Назву «пінг-понг» було зареєстровано у 1901 році Джоном Джаквесом і продано братам Паркер. Назву утворено зі сполучення двох звуків: пінг – звук м’яча, коли він ударяється в ракетку, і понг – коли м’яч відскакує від столу.     
Наталія ПОПОВИЧ,
газета «Наше Життя».

              
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов