Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


22160831 Відвідувачів
Урядовий портал
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Боевое Братство
Укрінформ
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Щодо пільгового перевезення громадян у Овруцькому районі Надрукувати Надіслати електронною поштою
9 червня у залі засідань Овруцької районної державної адміністрації за ініціативи радника голови РДА (за сумісництвом голови Ради ветеранів ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Овруцького району) Віталія Юшкевича, відбулася робоча зустріч.
ovryckiy_rayon_140618_01.jpg

У зустрічі з представниками районних ветеранських організацій  взяли участь голова Овруцької РДА Юрій Дивинський, голова райради Віталій Китиць заступник міського голови Наталія Рибинська.   
Обговорено перевезення пільгових категорій громадян, їх медичного і соціального забезпечення та можливої монетизації пільг, різне відношення до учасників бойових дій.
ovryckiy_rayon_140618_02.jpg
Юрій Дивинський розповів про проблеми району, його специфіку, значну кількість учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та учасників бойових дій, недофінансування цілої низки програм та заборгованість перед виконавцями за надані послуги біля 12 млн. гривень.
ovryckiy_rayon_140618_03.jpg
У дискусії по вище згаданим питанням активну участь взяли головний спеціаліст управління праці і соціального захисту населення Оксана Барановська, керівник автопідприємства Володимир Мошківський, голова об`єднання учасників АТО Микола Шерін, голова об`єднання учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Микола Гаращук, голова районної Спілки ветеранів війни в Афганістані Йосип Соболевський та інші.
ovryckiy_rayon_140618_04.jpg
Прийнято спільне рішення – відновити пільгове перевезення громадян до 1 вересня цього року. Створено робочу групу для вивчення поточних проблем і  пошуку додаткових джерел надходження коштів до районного бюджету.
Що буде потім – ніхто не знає. Очевидно, що район, де немає потужних підприємств, не може самостійно вирішувати питання забезпечення соціальних гарантій пільговиків.
ovryckiy_rayon_140618_05.jpg
Шкода, що держава, коли відчуває необхідність улюдях для виконання особливих завдань, з часом забуває про свій обов`язок щодо них, залишаючи сам на сам з проблемами, які з віком виникають все частіше і частіше.
Чи доживемо ми до часу, коли захисники держави, її обереги та охоронці, будуть жити достойно, згідно із Законом та внеском у становлення і розбудову милої серцю України? Коли чиновники будуть на службі у народу та забезпечуватимуть його достойне життя? Дивлячись на оклади деяких посадовців стає зрозуміло, що чиновники і народ не одного поля ягоди…
ovryckiy_rayon_140618_06.jpg
Євген ШВАБ,
учасник бойових дій в Афганістані.
Фото автора.


 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов