Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


23286200 Відвідувачів
Боевое Братство
Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Міністерство оборони
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Не всі ще повернулися з Афганської війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
Ще у минулому році УСВА отримала інформацію про моджахеда, якій зовнішні нагадує колишнього військовослужбовця з Волині Ігора Бєлокурова.
afgan_130718_01.jpg

Ігор Бєлокуров народився 1 січня 1963 року у селі Велика Глуша, нині Любешівського району  Волинської області. 29 вересня 1981 року призваний на строкову службу до Збройних сил СРСР. Строкову службу здійснював протягом 1981—1983 років у Чехословаччині, після чого повернувся на Волинь, де певний час працював на Луцькому підшипниковому заводі. За кілька років повернувся до Збройних Сил та закінчив школу прапорщиків у Ленінграді. З вересня 1986 року у званні прапорщика в складі військової частини №71176 брав участь у військовій місії СРСР в Афганістані. Службу здійснював у провінції Кандагар.
9 квітня 1988 року у ході здійснення бойового завдання зник безвісти і не повернувся до складу війська.
На нього вийшли українці, які зараз працюють по контракту в Ісламській Республіці Афганістан. Перебуваючи у Києві вони отримали в УСВА вичерпну інформацію про особистість Бєлокурова. Сергій Червонописький і Валерій Аблазов відверто поділилися досвідом по розшуку тих, хто пропав без вісті в Афганістані і повернення на Батьківщину військовополонених, накопиченим УСВА за багаторічний період. Порадили пошуковцю не піднімати інформаційну хвилю до ідентифікації особи і остаточного вирішення питання  повернення, проаналізувати усі можливі варіанти її документування, шляхів повернення, а також адаптації до нового життя після повернення.
afgan_130718_02.jpg
Правління УСВА доручило голові Волинської обласної організації УСВА Г. Г. Павловичу стати провідною ланкою у вирішенні цього гуманітарного питання. Виконуючі заплановані заходи, Григорій Григорович прибув до Афганістану (на знімках) і спрямував декілька фотографій для своїх соратників. Побажаємо Григорію і його соратникам успіхів в благородній діяльності. Чекаємо вдома.
Цими днями отримано декілька інших повідомлень стосовно долі колишніх військовослужбовців, які потрапили до полону в Афганістані.
На батьківщину в Донецьку область повернувся Геннадій Цевма, розшуком якого УСВА займалася ще з 1991 року. Насамперед було організовано його зустріч з батьком на березі річки Пяндж у Таджикистані, у якої брав участь голова Донецької обласної організації УСВА (того часу) Ігор Пєкарев. Для Цевми, за участі УСВА, були створені всі умови для повернення і облаштування в обласному центрі, ще у 2002 році. Але він «дозрів» до повернення тільки через 27 років після «першого побачення». 
afgan_130718_03.jpg
pavlovich_170718.jpg
Прес-служба УСВА.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов