Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


23286243 Відвідувачів
Боевое Братство
Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Міністерство оборони
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Триває діалог з органами влади Надрукувати Надіслати електронною поштою
6-12 липня тривали активні дискусії щодо пошуку шляхів виконання вимог ветеранів війни до органів влади по захисту своїх соціальних прав.
dialog_z_vladoiu_01.jpg

З боку Міністерства соціальної політики в обговоренні порушених питань бере  участь перший заступник міністра О. П. Крентовська, яка уважно і кваліфіковно розглядає кожній пункт вимог, терпляче вислуховуючи аргументи, які наводять у співбеседах С. В. Червонописький, В. І. Аблазов, В. Г. Глюза, А. В. Литвинов.
У з’вязку із завершенням сесії Верховної Ради України домовилися про те, що проект Закону України про поновлення транспортних пільг родинам загиблих воїнів та матеріали до його обґрунтування, які вимагали народні депутати на засіданні Комітету під головуванням О. Ю. Третьякова, будуть підготовлені до початку наступної сесії.
При цьому проект Закону України буде розширено і до його змісту пропонується включити пропозиції щодо зміни назв статей закону стосовно статусу і пільг родинам загиблих і померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни і учасників бойових дій, а також пропозиції щодо упорядкування категорій осіб з інвалідністю внаслідок війни.
Після вирішення цих питань можливо буде обґрунтувати розміри фінансових витрат, які необхідні для підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок війни з числа рядового складу.
Розглядалися питання щодо протезування і пошуку організаційних форм втілення сучасних технологій, які дозволять задовольняти вимоги осіб з інвалідністю внаслідок війни.
Гострі дискусії точаться біля проблеми монетизації пільг в цілому і зокрема стосовно вже прийнятої Постанови Кабінету Міністрів України щодо монетизації транспортних пільг. Ветерани нагадали, що цей процес розпочинався 15 років тому, але так і не був доведений до кінця. Сучасна Постанова КМУ далека від досконалості. Це підтверджують і рішення багатьох місцевих рад, і відгуки фахівців, і звернення ветеранів. Тому ветерани жорстко вимагають скасування цієї Постанови.
Розглядалися також питання розробки додаткових критеріїв, зокрема, масовості, структурованості і активності, стосовно громадських організацій, які претендують на отримання фінансової допомоги за рахунок Державного бюджету України.
Діалог з Міністерством соціальної політики триває.
11 липня 2018 року голова УСВА Червонописький С. В. і заступники голови УСВА Аблазов В. І. і Литвинов О. В. брали участь в обговоренні питань захисту соціальних прав ветеранів в офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини і у Комітеті з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.
dialog_z_vladoiu_02.jpeg
Прес-служба УСВА.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов