Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


23286287 Відвідувачів
Боевое Братство
Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Міністерство оборони
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Виконавці будуть користуватися відпусткою літом, але справи, відпочивати не будуть Надрукувати Надіслати електронною поштою
16-17 липня відбулися консультації в Міністерстві соціальної політики щодо пошуку шляхів виконання вимог ветеранів Афганської війни.
Міністр соцполітики А. О. Рева разом з першим заступником О. П. Крентовською кожного дня по 3-4 години уважно, пункт за пунктом обговоривали з представниками УСВА – головою УСВА С. В. Червонопиським, заступниками голови В. І. Аблазовим і О. В. Литвиновим всі питання.
Зрушення є по всіх позиціях, за які відповідає Минсоцполітики. Міністр дав доручення підготувати проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про створення Оргкомітету з відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану» та спільно з УСВА наповнити соціальним змістом план відповідних заходів.
kiev_190718_01.jpg
А. Рева підтрімав вже розпочату роботу з підготовки проектів законів про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо поновлення пільг родинам загиблих воїнів і збільшення пенсій інвалідам війни з числа рядового і сержантського складу.
Проблемою вирішення цих питань є те, що у законі за особами, які брали безпосередню участь у боїових діях, за особами з інвалідністю внаслідок війни, родинами загиблих воїнів чипляється значний шлєйф пільгових категорій, прирівняних до них. Тому треба знайти шляхи роз’єднати «вагони цього потягу».
Триває активна робота з внесення уточнення до порядку надання фінансової допомоги громадським організаціям за рахунок Державного бюджету. Гостра дискусія тривала навколо питання монетизації транспортних пільг. Міністр наполягав на тому, що за монетизацією майбутнє, нагадав, що відповідна постанова КМУ встановлює мінімум і дає можливість місцевим органам владі приймати рішення щодо дійсного розміру компенсації або авансу на проїзд для пільгових категорій громадян. Відповідні трансфери з Держбюджету вже зроблені. Після наполегливих аргументів С. Червонописького на захист вимог ветеранів, А. Рева погодився з тим, що постанова потребує вдосконалення.
Пропозиції приймаються з вдячністю. Наприклад, в містах Європи створюється єдина транспортна система і з одним квитком можливо пересідати з автобусу, на трамвай, з нього на тролейбус, але лише протягом 1-2 годин з моменту придбання. Тобто до робочого місця можливо доїхати, користаючись одним квитком. У столиці Латвії Ризі – всі мешканці старше 70 років мають право на безоплатній проїзд у місцевому транспорті, для цього вони мають відповідні електронні картки, які прикладають до відповідних лічильників у вагоні або салоні транспортного засобу. Подібним шляхом з використанням електронних квитків планують забезпечить своїх пільговиків органи місцевої влади Винниці.
У підсумку ділової розмови домовилися про те, що виконавці будуть користуватися  відпусткою літом, але справи, про яки домовилися, відпочивати не будуть.
kiev_190718_02.jpg
Прес-служба УСВА.  
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов