Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


24520638 Відвідувачів
Орденские планки – ветеранам
Боевое Братство
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Укрінформ
Міністерство оборони
Урядовий портал
Вітаємо з ювілеєм! Надрукувати Надіслати електронною поштою
kuchma_090818_01.jpgКУЧМІ Леоніду Даниловичу —
видатному українському політику,
талановитому державному діячу,  
Президенту України.
Вельмишановний Леоніде Даниловичу!
В день Вашого визначного ювілею ветерани війні в Афганістані бажають нагадати всім, що кращі роки ветеранів пройшли у незалежній Україні під Вашим керівництвом. Як и раніше, Ви користуєтеся  великим авторитетом у середовищі ветеранів війни, військової службі і праці.
Особливо добрі стосунки склалися з ветеранами війни в Афганістані, на той час молодими людьми, яким Ви щиро передавали свій життєвий і державницький досвід.
Працюючи на вищих, відповідальних, державних посадах, Ви завжди з повагою ставилися до ветеранів Афганської війни, підтримували діяльність Державного комітету України у справах ветеранів і Українську Спілку ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), були ініціатором низки важливих законодавчих пропозицій і приймали рішення відповідно до чинного законодавства щодо захисту соціальних прав ветеранів, підтримки діяльності організацій ветеранів війни, віддаючи належну повагу досвіду ветеранів, наполегливо домагаючись виконання прийнятих рішень.
Ветерани Афганської війни добре пам’ятають прийняті Вами рішення на підтримку традицій ветеранів, життя і діяльності їх громадських організацій, які стали доленосними.
Зокрема:
З метою створення належних умов для активної участі ветеранів війни в Афганістані  та  воєнних  конфліктів  в  інших  зарубіжних країнах  у  суспільному  виробництві,  сприяння  благодійній і гуманітарній діяльності Української Спілки ветеранів Афганістану Кабінет Міністрів України  прийняв Постанову від 2 квітня 1993 р. №238 «Про сприяння діяльності Української Спілки ветеранів Афганістану».
Враховуючи численні звернення   громадських    організацій, ветеранів  війни,  та  з  метою  сприяння  патріотичному вихованню молоді Указом Президента України від 23 лютого 1999 року №202/99 в Україні було установлено свято – День  захисника  Вітчизни,  яке відзначалося щороку 23 лютого.   
На підтримку ініціативи громадських організацій та з метою  вшанування громадян України, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, Указом Президента України від 11 лютого 2004 року № 180/2004 в країні установлено  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який відзначається щороку 15 лютого.
Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) уважно слідкує за Вашою великою миротворчою місією на Сході України і завжди готова приєднатися до зусиль у цьому напрямі діяльності.
Вельмишановний Леоніде Данилович! Дякуємо Вам за Ваше вірне служіння народові. Бажаємо Вам міцного здоров’я і довголіття. Ви дуже потрібні ветеранам, всім українцям.
За дорученням Правління УСВА –
Сергій ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ,
голова УСВА.
                
 

 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов