Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


22959359 Відвідувачів
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Міністерство оборони
Боевое Братство
Коли закінчіться безлад? Надрукувати Надіслати електронною поштою
odesa_20180816_1.jpg
12 серпня я та мій брат зі сім’єю сіли в автобус Ананьїн–Одеса номерний знак ВН 3915 АА (на знімку) в селі Троїцьке Любашівського району Одеської області. Як тільки зайшли в салон автобуса водій зразу почав грубити, сказавши щоб сумки які були в нас, ні в проході, ні на задній площадці автобуса він не бачив, при цьому відмовився ставити їх до багажного відділення. Водій заявив, що відмовляється перевозити мене як пасажира по посвідченню учасника бойових дій. Він при цьому почав грубити і нецензурно висловлюватися в мій бік та в бік всіх УБД, та казати що йому нічого за це не буде.
odesa_20180816_2.jpgЗаплатив я за цей «цирк» з села Троїцьке до села Алтестове 120 гривень. На вимогу видати квиток водій зразу не реагував, а потім кинувши мені його як собаці сказав «на бери і засунь собі його в ср...». По приїзду на автовокзал в Одесу мій брат підійшов до нього і намагався пояснити, що він не правий в тому, що не можна так розмовляти з людьми, на що водій йому сказав, що це не люди, що він працює багато років і завжди так розмовляє з тими хто, цитую «сильно умний». Брат його запитав, а хто дав йому таке право? На що водій автобуса відповів що він, цитую «цар і бог в своєму автобусі», і щоб мій брат забирався геть, а то він може і його вдарити монтіровкою по голові, і йому за це нічого не буде. Мій брат включив відеозапис на мобільному телефоні і попросив все то що він наговорив повторити на камеру, раз він так впевнений в своїй безкарності, але на камеру цей боягуз відмовився будь що казати і почав робити вигляд що він тут зовсім ні до чого.
Майже всю дорогу до Одеси водій (на знімку) розмовляв по мобільному телефону, при цьому не дуже соромлячись в своїх висловах… Так, що в зв'язку з цим виникають питання. Чи має право така неадекватна людина працювати з людьми? Чи так йому все і зійде з рук і він надалі буде себе вважати «царьком» для якого не існують ні люди, ні закони? Чи і далі на маршрутах водії так будуть ставитися до УБД, як цей горе-водій, і самі будуть вирішувати, чи брати з людини гроші чи ні, чи брати в автобус по посвідченню УБД чи ні?

Михайло ЛЕВИЦЬКИЙ,
голова Троїцької Спілки ветеранів Афганістану
(воїнів-інтернаціоналістів) УСВА.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов