Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


22959395 Відвідувачів
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Міністерство оборони
Боевое Братство
Наші «афганці» у владі Надрукувати Надіслати електронною поштою
Сергій Воротняк: «Головне – знайти нові підходи та ефективні шляхи вирішення наболілих проблем»
У попередніх номерах газети «Вісті Водолажчини» ми вже розповідали про активних і цілеспрямованих депутатів районної ради Наталію Букіну та Віталія Савченка. Не поступається їм у своїй креативності та ініціативності й депутат районної ради VІІ скликання Сергій Воротняк. І хоча це перша каденція його депутатства, він чітко розуміє, що і як робити.
vorotniak_160818_01.jpg

Допомагає йому в цьому, передусім, великий досвід громадської роботи, адже  не один рік Сергій Федорович очолює Нововодолазьку району  Спілку ветеранів Афганістану на Харківщині.  Наріжним каменем його громадської діяльності є захист прав побратимів-«афганців» та інших учасників локальних воєн. У діяльності депутата районної ради він також обрав почесну місію – служити громаді Нововодолажчини. Для виконання своїх повноважень  він узяв за основу саме ті пріоритети, які мають позитивний вплив на соціально-економічний, культурний і духовний розвиток району. Основні з них – захист інтересів людини, неухильне підвищення рівня життя та добробуту кожного громадянина. Варто зазначити, що Сергій Воротняк прийшов у районну раду не просто з лозунгами, як це часто буває, а з особистими ідеями та якісно підготовленими ініціативами.
Завдячуючи його запитам, із районного бюджету були виділені кошти на фінансування програми з зубопротезування воїнів-інтернаціоналістів, а також на відшкодування затрат на ліки учасникам бойових дій і інвалідів війни. Також планується ремонт дороги по вулиці Грушевського. Займається депутат і розробкою шляхів забезпечення житлом учасників бойових дій та інвалідів війни.
Сергій Федорович є ініціатором та розробником міні-проекту «Капітальний ремонт палати та санітарного вузла неврологічного відділення КЗОЗ «Центральна районна лікарня», який став переможцем обласного конкурсу «Разом у майбутнє» і буде реалізований на умовах співфінансування за кошти обласного та районного бюджетів і громадської організації. Нині в системі електронних закупівель оприлюднено пропозиції  щодо визначення підрядника по виконанню даних ремонтних робіт.
Турбує депутата й харчування пацієнтів районної лікарні. Саме завдяки його ініціативі нещодавно на базі цього медичного закладу відбулося виїзне засідання комісії з питань молоді, науки, культури, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення та діяльності засобів масової інформації, захисту прав споживачів, у якій він є заступником голови комісії. Депутати детально дослідили існуючу проблему, розробили певні пропозиції та вирішили внести їх на розгляд наступної сесії районної ради.
Велику увагу  Сергій Федорович приділяє  формуванню в молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття відданості, любові до Батьківщини, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів. У полі його діяльності  – районний фестиваль військово-патріотичної пісні «На крилах пам’яті», виставки-конкурси дитячого малюнка «Мій біль – Афганістан», турнір із гирьового спорту пам’яті воїна-інтернаціоналіста, Героя Радянського Союзу М. П. Ноги, систематичні зустрічі з учнями навчальних закладів району та інші. Не залишається Сергій Федорович осторонь і від увічнення пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. За кошти спонсорів і районного бюджету в громадах встановлюються пам’ятні знаки..
На запитання, що є важливим у роботі для нього на даному етапі, Сергій Федорович відповів: «Головне – знайти нові підходи і ефективні шляхи вирішення наболілих проблем. Запорукою цього є тісна співпраця з народним депутатом України Олександром Біловолом, районною радою, районною державною адміністрацією, органами місцевого самоврядування району і, звичайно ж, бажання всіх депутатів районної ради працювати в ім’я добробуту жителів нашого району».
Людмила СВІТАЙЛО.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов