Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


22959525 Відвідувачів
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Міністерство оборони
Боевое Братство
Зміни у вищому керівництві Товариства Червоного Хреста України Надрукувати Надіслати електронною поштою
Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) повідомляє, що з 29 серпня 2018 р. посаду виконуючого обов’язки Президента ТЧХУ, згідно 5-го пункту 10-ї статті Статуту ТЧХУ, обійняв професор Поліщук Микола Єфремович, Віце-президент Товариства, екс-Міністр охорони здоров'я України (2005 р.), член-кореспондент Академії медичних наук України.
030918_01.jpg
Іван Гнатович Усіченко, який очолював ТЧХУ 32 роки поспіль, залишив посаду Президента ТЧХУ за станом здоров’я. Правління Товариства обрало І. Г. Усіченка Почесним Президентом ТЧХУ безстроково.
Усіченко І. Г. був обраний Президентом ТЧХУ у 1986 році. Очолюване ним Товариство у 1992 році «Указом про Товариство Червоного Хреста України» Президента України було визнано єдиним національним Товариством Червоного Хреста України на території нашої держави, уповноваженим сприяти органам державної влади в їхній діяльності в гуманітарній сфері, а в 1993 році Товариство отримало офіційне визнання Міжнародного Комітету Червоного Хреста у Женеві і стало повноправним членом Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Двічі поспіль Товариство було представлене у Правлінні Федерації.
За час роботи Усіченка І. Г. були створені Служба розшуку та Служба підготовки та реагування на катастрофи, запроваджено такий новий напрямок діяльності як поширення знань про міжнародне гуманітарне право, забезпечено подальшу інтеграцію Товариства до Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, зміцнено міжнародну співпрацю, організовані волонтерські загони Червоного Хреста швидкого реагування. За його ініціативи започаткована Міжнародна Чорнобильська програма гуманітарної допомоги та реабілітації, яка починаючи з 1990 року, понад 25 років надавала допомогу постраждалим від аварії на ЧАЕС.
За визначні досягнення у зміцненні Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця І. Г. Усіченко нагороджений найвищою нагородою Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – медаллю Генрі Девісона.
Відділ співпраці та міжнародних зв'язків
НК Товариства Червоного Хреста України.

Правління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) висловлює щиру вдячність шановному Івану Гнатовичу УСІЧЕНКУ за багаторічну плідну співпрацю і бажає доброго здоров'я і всього найкращого у житті.  

 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов