Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


22681738 Відвідувачів
Укрінформ
Урядовий портал
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Боевое Братство
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Офіцер – це не професія, це – покликання! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Час невблаганний і вже майже три десятиліття віддаляють нас від 1989 року. Це рік, який став доленосним для тисяч військовослужбовців: 29 років тому в Афганістані закінчилася військово-політична спецоперація Радянського Союзу.
250918_01.jpg

Протягом 1979–1989 років воїни-інтернаціоналісти з честю виконували свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності.
250918_02.jpg
Саме такі офіцери-«афганці» працюють у Закарпатському обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною-підготовкою імені Героїв Красного поля, які докладають зусиль для виховання справжніх патріотів, майбутніх захисників України вже не перший рік.
250918_03.jpg
Очолює навчальний заклад полковник Юрій Михайлович Захаров. Бойовий офіцер, який з честю пройшов випробування Афганською війною.  Два роки полковник Захаров виконував свій інтернаціональний обов’язок в Афганістані на посаді командира розвідгрупи спецпризначення і перекладача роти спецпризначення. Полковник Захаров – бойовий офіцер-десантник, відзначений високими державними нагородами, кавалер орденів, словом – бездоганний приклад для молоді. А для кадетського виховання – це найголовніше. Тому що свідомого громадянина своєї Батьківщини може виховувати тільки справжній офіцер та відданий патріот.
250918_04.jpg
Полковник І. І. Пацкань і підполковник Ю. Л. Францішко також з когорти ветеранів-«афганців», які передають свій багатогранний досвід молодим юнакам, які у майбутньому мають намір стати офіцерами. У кожного з них за плечима досвід військової служби та участь у бойових діях, у кожного своя історія проходження війни.
250918_05.jpg
Постійними гостями ліцею-інтернату є представники Закарпатської територіальної організації Української Спілки ветеранів Афганістану, Мукачівських міської і районних Спілок ветеранів Афганської війни. Адже сьогодні обов’язок цих офіцерів – передати свої знання, уміння, досвід молодому поколінню. Ми не повинні втратити зв’язок офіцерських поколінь та пам’ятати тих, хто з честю виконував свій військовий обов’язок перед Батьківщиною.
16 вересня ліцей-інтернат відзначив 19-річчя з дня заснування. Традиційно, свято не обійшлося без почесних гостей, серед яких були і ветерани Афганської війни.
250918_06.jpg
Відкриття урочистостей почалося з виконанням Гімну України, по-батьківськи тепле і по-офіцерське влучне виступив начальник ліцею-інтернату полковник Ю. М. Захаров і найважливіша частина свята – вручення погонів та складання Клятви ліцеїстами.
250918_07.jpg
До виконання почесної місії вручення погонів долучилися гості, батьки і курсанти-випускники навчального закладу.
Голова Мукачівської міської Спілки ветеранів Афганської війни В. С. Семенчук у своєму виступі підкреслив:  «Ліцей-інтернат – це хороша школа життя для майбутніх захисників України. Тут бережуть офіцерські традиції та виховують справжніх патріотів, які поважають історичне минуле Батьківщини».
Ліцеїсти другого курсу, під керівництвом полковника Захарова, продемонстрували показові виступи з рукопашного бою, які стали справжньою окрасою свята.
250918_08.jpeg
Вміння передати бойовий досвід підростаючому поколінню – мистецтво, саме це і є запорукою успіху офіцерів-«афганців».
250918_09.jpg
Оксана ВАРГА,
заступник начальника Закарпатського обласного  ліцею-інтернату з виховної роботи.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов