Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


22681978 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Укрінформ
Урядовий портал
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Боевое Братство
Звітували харківські «афганці» Надрукувати Надіслати електронною поштою
Нещодавно на базі Нововодолазької районної організації ветеранів Афганістану відбулася звітно-виборна конференція Харківської обласної Спілки ветеранів Афганістану, в якої взяли участь делегати від усіх міських і районних організацій.
harkiv_021018_01.jpg

Голова Харківської обласної Спілки ветеранів Афганістану Володимир Рижков виступив зі звітом роботи організації, зробив акцент на організаційну-методичну діяльність, медико-соціальну реабілітацію «афганців», військово-патріотичне виховання молоді, увічненні пам’яті загиблих бойових побратимів і культурно-масову роботу. Визначено основні напрями подальшої діяльності ХОСВА, зокрема, рекомендовано розробити районні та міські програми підтримки організацій ветеранів Афганістану. До речі, в Нововодолазькому районі депутати районної ради її вже прийняли і ця програма є досить дієвою.
Делегати також заслухали звіт ревізійної комісії, обговорено питання життєдіяльності організації, затверджено план проведення Вахти пам’яті, присвяченої 30-ї річниці виведення військ з Афганістану; прийнято звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо підвищення пенсій для інвалідів війни з числа рядового та сержантського складу.
harkiv_021018_02.jpg
Роботу голови, правління організації визначено задовільною. Більшістю голосів обрано на новий термін головою Харківської обласної Спілки ветеранів Афганістану – Володимира Миколайовича Рижкова, обрано новий склад правління та ревізійної комісії;
harkiv_021018_03.jpg
З вітальним словом до присутніх  звернулася голова районної ради Світлана Ротач, яка подякувала ветеранам Афганістану за героїзм і мужність, виявлені під час виконання інтернаціонального обов’язку, а також за активну громадську позицію, яку нині займають воїни-інтернаціоналісти. Адже ветерани Афганської війни не стоять осторонь громадсько-політичного життя, є активними учасниками всіх суспільних процесів, що  відбуваються в державі. Світлана Олександрівна зазначила, що  депутати районної ради завжди підтримували і підтримуватимуть надалі усі позитивні починання районної «афганської» організації.
harkiv_021018_04.jpg
Делегати конференції хвилиною мовчання. вшанували пам’ять  загиблих побратимів, до пам’ятника воїнам-«афганцям» поклали квіти.  
Прес-служба ХОСВА.

 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов