Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


22681804 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Укрінформ
Урядовий портал
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Боевое Братство
ГАРНІ РЕЗУЛЬТАТИ І ЧИМАЛО ПОЗИТИВНИХ ВРАЖЕНЬ Надрукувати Надіслати електронною поштою
7 жовтня на Буковині відбувся регіональний турнір з настіль-ного тенісу пам’яті загиблих воїнів-«афганців» Заставнівщини С. Лучика, С. Мороза, Т. Бабича, М. Довбні, О. Іванчака, В. Петрюка і Р. Оліовського.
bukovina_101018_01.jpg

Змагання також присвятили 30-ї річниці виведення військ колиш-нього СРСР з Афганістану, в яких взяли участь команди з міст Горо-денка, Снятин Івано-Франківської області, Хотин, Заставна, с. Шиш-ківці (що на Кіцманщині) Чернівецької області і  ветеранів Афганіс-тану, які виступали у трьох вікових групах.
Голова Заставнівської районної організації УСВА В. Стецюк і пре-зидент тенісного клубу «Заставна» М. Богуцький привітали учасни-ків. Загиблих в далекому Афганістані вшанували хвилиною мовчан-ня, до підніжжя пам’ятника поклали вінок, квіти та запалили лампа-дку.
На змаганнях були присутніми ветерани-«афганці» — О. Дедела, В. Голик, І. Горбатюк, М. Тофан, В. Бідулько, В. Лашта, В. Стецюк, М. Стасюк, В. Ганич та П. Проданюк. Також запросили і воїнів АТО.
Турнір проходив у цікавій, напруженій боротьбі і визначив пере-можців та призерів у всіх вікових категоріях. Зокрема, до 40 років перше місце виборов О. Перепадя (тенісний клуб «Заставна»), друге — С. Нікіфірюк (м. Снятин), третє — П. Ревнюк (м. Заставна). У групі від 41 до 59 років кращим був І. Терлецький (м. Городенка), другий — Я. Яворський (м. Хотин), третій — В. Микитей (м. Застав-на), 60 років і старші турнірна табличка виглядає таким чином:  «зо-лото» виграв М. Рудей (м. Заставна), за ним — Д. Рудейчук (теніс-ний клуб «Заставна») та М. Буджак (м. Городенка).
Серед воїнів-«афганців» вищу сходинку посів І. Горбатюк (м. Чер-нівці), «срібний» призер — О. Дедела (м. Чернівці), «бронзовий» — В. Бідулько (с. Кадубівці).
bukovina_101018_02.jpg
Голова районної організації УСВА В. Стецюк переможців та при-зерів нагородив медалями відповідного гатунку, кубками та грамо-тами, а президент тенісного клубу «Заставна» М. Богуцький — спі-льними почесними грамотами Заставнівської районної ради та рай-держадміністрації, призовими.
На завершення усіх присутніх привітав В. Стецюк, подякував за участь у змаганнях, окремі слова адресував суддівському корпусу у складі Л. Олійника і І. Михайлюка, президентку тенісного клубу «Заставна» М. Богуцькому, підполковнику Л. Лучик.
Микола ТОФАН,
заступник голови Заставнівської районної організації УСВА.
Фото Олександра ОСТАПОВИЧА.

 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов