Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


22723005 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Боевое Братство
Урядовий портал
Міністерство оборони
Подальші завдання організації – не зупинятися на досягнутому Надрукувати Надіслати електронною поштою
16 грудня 2018 року в приміщенні актового залу міського кінотеатру «Мольєр» відбулася звітно-виборна конференція Івано-Франківської міської організації учасників бойових дій (воїнів-інтернаціоналістів).
261218_01.jpg

Зі звітною доповіддю за п'ятирічний термін роботи правління організації, виступив її голова, учасник бойових дій в Афганістані, кавалер орденів Богдана Хмельницького третього ступеня і «За службу Батьківщині» третього ступеня та медалей «За бойові заслуги» і «За військову доблесть» другого  ступеня  Віктор Омелько.
Він відмітив, що завдяки тісній співпраці з міською радою та її керівництвом, зокрема, міським головою Русланом Марцинківим, вдалося звільнити від оплати за комунальні та інші побутові послуги сім'ї загиблих в Афганістані воїнів, яких на даний час в місті одинадцять. Прийнято рішення про додаткові кошти до пенсій членам сімей загиблих від органів місцевого самоврядування.
За відзначений час роботи організації здійснювались постійні відвідини сімей загиблих та померлих бойових товаришів, надавалась практична допомога. Позитивно вирішувалися питання організації лікування, обстеження та проведення термінових операцій тяжко хворим. Значно зрушилась з місця черга на отримання житла та земельних ділянок. Приймалась активна участь у відзначенні державних та значних дат. Приводились в належний стан місця поховань учасників бойових дій та відповідні пам'ятники. Виготовлені меморіальні дошки та встановлені на фасадах навчальних закладів на честь всіх загиблих на Афганській війні земляків. Випущена Книга Пам'яті загиблих. Відкрито міський музей Слави та «афганські» куточки в п'яти  школах та ліцеях, в яких зібрані матеріали про буремні події в Афганістані.
Члени міської організації є постійними гостями навчальних закладів та трудових колективів, а гурт «Команда «Афган» постійно виступає з концертними програмами.
Окремі члени міської організації добровільно приймали і приймають на даний час участь в АТО-ООС, за що відзначені державними та відомчими нагородами. Організація неодноразово збирала та доставляла для особового складу в прифронтові зони Донецької та Луганської областей харчі, майно та однострої, теплі речі. Слід відзначити також належну організацію співпраці з іншими ветеранськими та громадськими організаціями.
Доробок добрих справ багато, але на цьому зупинятись не можна. Подальші завдання організації – не зупинятися на досягнутому, в подальшому дбати за своїх бойових побратимів, і особливо за сім'ї загиблих та померлих.
У своїх виступах, при обговоренні доповіді та звіту ревізійної комісії, делегати конференції визнали роботу правління і голови організації задовільною. Як основний недолік роботи було визначено занадто низьку активність та пасивність окремих членів організації у вирішенні спільних завдань, особливо соціально-побутових.
Головою Івано-Франківської міської організації учасників бойових дій (воїнів-інтернаціоналістів) на новий термін одноголосно було визначено кандидатуру Омелька Віктора Петровича, якому знов довірили організацію.
Прес-служба Івано-Франківської міської організації учасників бойових дій.          
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов