Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


22722948 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Боевое Братство
Урядовий портал
Міністерство оборони
Подарунки нашим воїнам до дня Миколая Надрукувати Надіслати електронною поштою
Уже вчетверте з 18 по 21 грудня делегація тернопільських «афганців» у складі голови обласної організації УСВА Сергія Лісового, члена правління Сергія Ліпяніна та волонтерки Уляни Білик побували з волонтерською місією на сході України.
ternopil_281218_02.jpg

Три тони вантажу, серед якого продукти харчування, засоби гігієни, зимові маскувальні сітки, зимовий одяг, шкарпетки та рукавиці доставили ветерани-«афганці» в зону операції Об’єднаних сил в населені пункти Піски, Гірняк, Краматорськ, Бахмут, Попасна, Мар’їнка, Cеверодонецьк та передали підрозділам української армії.
Також подарували дітям сиротам Краматорського будинку-інтернату та дітям прифронтової зони солодощі, одяг та дитячі іграшки до дня Святого Миколая.
ternopil_281218_03.jpg
Долучилися до збору коштів та продуктів харчування ветерани-«афганці» Кременецького і Шумського районів та міста Тернополя, а також учні і батьки загальноосвітніх шкіл Зборівського району та Велико-Березовицької школи І-ІІІ ступенів, за що їм щира подяка.
Слід відзначити, що там на передовій відбулася зустріч земляків-«афганців» з Тернопільщини, а саме заступник голови Заліщицької районної організації УСВА Ярослав Гринишин разом зі своїми бойовими побратимами привіз подарунки нашим військовим до дня Миколая.
Командування військових підрозділів в зоні проведення операції Об’єднаних сил, де побували ветерани-«афганці» подякували за допомогу та всебічну підтримку.
Василь КОГУТ,
перший заступник голови Тернопільської обласної організації УСВА.
ternopil_281218_01.jpg
Вже в четвертий раз з 18 по 21 грудня делегація Тернопільських афганців у складі голови обласної організації УСВА Сергія Лісового, члена правління Сергія Ліпяніна та волонтерки Уляни Білик побували з волонтерською місією на сході України. Три тонни грузу, серед якого були продукти харчування, засоби гігієни, зимові маскувальні сітки, зимовий одяг, шкарпетки та рукавиці доставили наші ветерани-афганці в зону Операції об’єднаних сил в населені пункти Піски, Гірняк, Краматорськ, Бахмут, Попасна, Мар’їнка, Cеверодонецьк та передали підрозділам української армії, а також подарували дітям сиротам для Краматорського будинку-інтернату та дітей прифронтової зони солодощі, одяг та дитячі іграшки до дня Святого Миколая. Долучилися до збору коштів та продуктів харчування ветерани-афганці Кременецького і Шумського районів та м. Тернополя, а також учні і батьки загальноосвітніх шкіл Зборівського району та Велико-Березовицької школи І-ІІІ ступенів, за що їм щира подяка. Слід відзначити, що там на передовій відбулася зустріч земляків-афганців з Тернопільщини,а саме заступник голови Заліщицької районної організації УСВА Ярослав Гринишин разом зі своїми бойовими побратимами привіз подарунки нашим військовим до дня Миколая. Командування військових підрозділів в зоні проведення Операції об’єднаних сил, де побували ветерани-афганці подякували за допомогу та всебічну підтримку.

 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов