Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


22949891 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Боевое Братство
Урядовий портал
ЮНОСТІ ОСІННЯ СИВИНА Надрукувати Надіслати електронною поштою
Хтось мудрий зауважив: поезію важко аналізувати, її треба читати. Так, як і пісню. Лягає на душу – співаємо, а як ні – то й ні. Наприкінці січня світ поезії поповнився новою збіркою "Юності осіння сивина", у якій вміщені вірші О. Кирка та їх переспів Анатолієм Скрипніком.
skripnik_010219_01.jpg

Дуже приємно, що презентація цього поетичного шедевру місцевих авторів відбулася у Золотоніській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І - ІІІ ступенів Черкаської обласної ради.
Анатолій Скрипнік презентував книгу своїм друзям, педагогам-організаторам шкіл міста, учням школи-інтернату. Автор – член Національної спілки журналістів України, відомий поет і письменник, учасник бойових дій в Афганістані, підполковник у відставці.
Народився в місті Адлер (Росія). Його рід бере початок з Вінницької області. Є там у Крижопільському районі село ДахталІя. Закінчив Тбіліське вище командне артилерійське училище імені 26 Бакинських комісарів. 26 років у Збройних силах. Службу проходив у Грузії, Казахстані, Німеччині, Афганістані, Україні.
skripnik_010219_02.jpg
Серед запрошених гостей були присутні  голова Золотоніської міськрайонної спілки воїнів-«афганців», кавалер медалі «За відвагу»  Віталій Кучерявий, член правління спілки воїнів-«афганців», кавалер медалі «За бойові заслуги» Анатолій Максименко, учасник бойових дій в Афганістані Ніна Хоменко,  дружина поета Івана Нерівного – Тетяна, настоятель Свято-Успенського собору отець Ярослав,  кореспондент газети «Вісник Золотоніщини» Катерина Комишна, директор Новодмитрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. Олександр Тукало, педагог-організатор  Новодмитрівської школи І – ІІІ ст. Інна Бульда і учитель української мови та літератури Алла Омельяненко,  колега  по роботі Анатолія Скрипніка – Юрій Шитик, методист міського відділу освіти Юлія Осадча. Дуже шкода, що на презентацію не зміг завітати  Олександр Кирко,  член Національної спілки журналістів України, поет і письменник. Але ми не могли про нього не говорити, адже його вірші перекладає Анатолій Скрипнік, вони є не лише друзями, а і однодумцями, товаришами по перу.
Упродовж майцже двох годин поет Анатолій Скрипнік дарував присутнім свої поезі і гарний настрій. Кажуть, що муза приходить до тих, у кого серце відкрите для тепла і любові. Напевне, саме тому гостей у Анатолія Скрипніка було багато, слухали вони його, намагаючись запам'тати кожне слово, адже від цього чоловіка, відомого поета і письменника, учасника бойових дій в Афганістані, віяло таким зарядом бадьорості, оптимізму і патріотизму, що все навколо завмерло. Залишився лише він і його вірші: талановиті, писані майстерно, пропущені через серце і душу.
Анатолій Скрипнік – яскрава особистість в літературі та професіонал у військовій справі.  Автор книг і збірок: «У складі Контингенту. У кожного своя війна» І частина (березень, 2006), «Життя малює пензлем долі», «Весняна осінь»  (2007), «Салам, бача» (2009), а» ІІ частина, «Примхи реальності» (2012), «Погляд у минуле» (2014), "Моя весняна осінь". Анатолій Скрипнік – це людина-сюрприз, людина, яка знає напам'ять стільки віршів, власних та інших поетів, що його можна слухати годинами. Афганістан, роздуми про сенс життя, осіння злива, весна, жіноча врода, кохання, відчай і прагнення до самовдосконалення – усе знайшло своє відображення в його поезіях. Це людина, яка надзвичайно любить життя і людей, прагне постійно бути серед них, дарувати себе їм, і від цього лише черпає силу та енергію.
Дві години спілкування з поезією проминули непомітно. Поет подарував гостям свою збірочку "Юності осіння сивина", залишивши кожному особливе, вишукане побажання і автограф. І всі, хто був на презентації, тепер мають можливість розгорнути цю книжку, почати читати і вже не зупинятися, поки не перегорнеш останню сторінку видання. Ось такий він, наш земляк Скрипнік – справжній, талановитий і надзвичайно мудрий.
Ольга  СІДЄЛЬНІКОВА,
заступник директора з навчально-виховної роботи
Золотоніської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату.


 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов