Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


26276492 Відвідувачів
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Міністерство оборони
Боевое Братство
Урядовий портал
ЯК НА ВОЛИНІ ВІДЗНАЧАТИМУТЬ ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ Надрукувати Надіслати електронною поштою
volin_030219_01.jpgУрочиста хода, заходи в облмуздрамтеатрі, чемпіонат з пішохідного туризму, виставки та уроки мужності у школах: оприлюднили план відзначення на Волині Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
План заходів затвердили розпорядженням голови ОДА від 30 січня.
Так, 15 лютого передбачили проведення в обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка тематичного заходу «Війна у долях наших» за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, духовенства, політичних партій та громадських організацій, учасників АТО, волонтерів, громадськості обласного центру.
Цього ж дня організують урочисту ходу вулицями Луцька (Театральна площа – вулиця Винниченка – проспект Василя Мойсея), покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам на меморіальному комплексі «Вічної Слави».
Також у цей день запланували проведення у містах обласного значення, районних центрах, інших населених пунктах області урочистостей та меморіальних заходів з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та урочистого покладання квітів до пам’ятних знаків, пам’ятників воїнам України, полеглим в Афганістані.
Райдержадміністрації, виконкоми міськрад міст обласного значення у лютому забезпечуватимуть впорядкування пам’ятників, меморіальних дощок, пам’ятних знаків, місць поховань загиблих (померлих) воїнів-учасників бойових дій на території інших держав. Окрім того, запланували відвідування керівниками місцевих органів виконавчої влади інвалідів, сімей загиблих воїнів – учасників бойових дій на території інших держав, надання посильної матеріальної допомоги тим, хто її потребує.
Також передбачили надання в установленому законодавством порядку фінансової підтримки обласній організації української спілки ветеранів Афганістану для забезпечення їх статутної діяльності.
У лютому організують перший відкритий Чемпіонат Волинської області серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
В освітніх закладах області проводитимуть уроки Мужності, Патріотизму, бесіди, години спілкування, зустрічі учнівської молоді з учасниками бойових дій на території інших держав, інші виховні та інформаційно-просвітницькі заходи.
В державному архіві Волинської області у лютому відкриють тематичну виставку «Біль Афганістану».
У бібліотеках області запланували організацію книжкових виставок, тематичних полиць, у музеях – експозицій, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
До 5 травня повинні забезпечити своєчасну виплату щорічної разової грошової допомоги учасникам бойових дій на території інших держав, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов