Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


23286343 Відвідувачів
Боевое Братство
Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Міністерство оборони
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
У СУМАХ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ПАМ’ЯТІ ТА ШАНИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
6 березня у Сумської обласної філармонії з ініціативи обласної та міської організацій УСВА відбулися урочистості, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.
sumi_070319_01.jpg
За особистий внесок, активну творчу роботу з військово-патріотичного виховання молоді та з нагоди 30-ї річниці виведення радянських військ із Афганістану грамоти отримують Віталій Троцюк та Григорій Гончаренко. Подякою Української Спілки ветеранів Афганістану нагороджують Ярослава Чернякова. Медалями «Честь. Мужність» відзначають Василя Юрченка, Віктора Рафальського, Івана Черноштана, Анатолія Беценка, Василя Середу, Ігоря Мозгового, Андрія Доронькіна, Михайла Котельву, Миколу Бараненка, Миколу Крамаренка. Символічно, що напередодні Міжнародного жіночого дня заслужені нагороди отримують і чарівні Катерина Діхтярьова, Тамара Писаренко та Людмила Тіщенко.
sumi_070319_02.jpg
«30 років тому, 15 лютого, останнім офіцером, який залишив територію Афганістану, був я. Останній снаряд, він же прощальний, у Республіці Афганістан випустили з мого знаряддя. За останню операцію мене удостоїли ордена Червоної Зірки. Отримав його через 20 років після закінчення війни», – з грамотою в руках, проникливо звернувся до заповненої зали Юрій Сітніченко.
sumi_070319_03.jpg
— Кожного року ми, ветерани Афганістану, зустрічаємося, відвідуємо навчальні заклади, щоразу пригадуємо ту жахливу війну, тривалістю в десять років. Найкровопролитнішу війну ХХ століття… Саме тому ми хочемо, аби молоде покоління не забувало нас, учасників інших воєн і, звичайно ж, тих відважних хлопців, які нині на сході України, – щиро зізнався присутнім голова міської організації УСВА  Володимир Рикун.
sumi_070319_04.jpg
І його почули! Почули ті старшокласники місцевих шкіл, юнаки призивного віку. Гарант тому – хоча б те, що на час перегляду короткометражних стрічок про бойові дії в залі панувала тиша, молодь слухала. А переглядали ті буремні події 1979–1989 років… Дивилися фільм про АТО.
sumi_070319_05.jpg
Пам’ять загиблих воїнів Афганістану, АТО сьогодні вкотре вшановують гідно. Належно схиляються перед живими «афганцями», учасниками бойових дій на сході…
А наприкінці, бодай, розрядити атмосферу скорботи й гордості, аудиторію вітають артисти філармонії. Віртуозний, запальний концерт – на честь наших героїв-сучасників. Сьогодні все для них, а найголовніше – повага в юнацьких очах.
sumi_070319_06.jpg
— Я дякую директору Сумської обласної філармонії Олександру Даниленку за справжнє свято, яке ми, ветерани, сьогодні відчули. Це, – дійсно, храм музики й надзвичайно приємно, що нам тут завжди раді. І велике спасибі військовому комісару Сумського обласного віськового комісаріату Валерію Ісмаілову за спільну працю в напрямку національно-патріотичного виховання молоді, за ті проекти, які ми разом реалізуємо, – не приховуючи позитивних емоцій, зазначив Володимир Рикун.
sumi_070319_07.jpg
sumi_070319_08.jpg
sumi_070319_09.jpg
sumi_070319_10.jpg
sumi_070319_11.jpg
Прес-служба «Совеаф».
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов