Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


27084129 Відвідувачів
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Боевое Братство
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Ветеранський семінар у Вінниці Надрукувати Надіслати електронною поштою
      З 3 по 21 червня 2019 року на базі Вінницького обласного клінічного госпіталю для ветеранів війни відбувся тематично-оздоровчий семінар голів обласних, районних, міських ветеранських організацій Вінниччини.
0400.jpg
     Семінар організовано Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації з 3 по 21 червня 2019 року для п’яти категорій ветеранів – представників Організацій ветеранів України, Всеукраїнського об’єднання ветеранів, обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані, обласного товариства політичних в’язнів, репресованих та їх дітей, обласної Спілки інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій.
     У відкритті семінару взяв участь заступник директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації Іван Педорук, заступник  начальника госпіталю Віктор Джигалюк, голови обласних ветеранських організацій Леонід Копецький, Петро Кирилішин, Любов Севастьянова та Микола Ситар.
0401.jpg
     «Сьогодні в цій залі зібрались лідери громадських ветеранських організацій, ті, хто в містах і районах області веде за собою ветеранів, хто, не рахуючись з особистим часом, віддає всього себе справі. Бажаю вам, шановні учасники семінару, плідно попрацювати під час семінару, з’ясувати усі проблемні для вас питання, аби потім довести їх до своїх організацій, до найвіддаленіших куточків нашої області. Але головне, щоб  ви добре  поправили здоров’я», – зазначив Іван Педорук.
0402.jpg
     Під час семінару ветерани обговорили різноманітні питання, вирішували ті чи інші проблеми та провели спілкування з керівниками департаментів, управлінь, обласних організацій причетних до виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», зокрема: з працівниками департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА, начальником Головного управління ПФУ у Вінницькій області, заступником директора департаменту охорони здоров'я ОДА, працівниками Головного управління юстиції у Вінницькій области та  департаменту  міжнародного  співробітництва  та  регіонального розвитку ОДА.
     Медичний персонал госпіталю зробив все для того, щоб в тритижневий період перебування в госпіталі кожен ветеран підлікувався, а також отримав інформацію щодо виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
0403.jpg
     Відповідно до робочого плану проведення тематично-оздоровчого семінару, окрім лікування, учасники семінару переглянули різноманітні концертні програми та виступи  художньої самодіяльності аматорських колективів Вінниці та районів області, а керівники ветеранських «афганських» організацій провели засідання правління обласної Спілки та взяли участь у заходах по відкриттю меморіальних дощок та пам’ятного знаку в Козятині і Самгородокі Козятинського району.
    В роботі семінару взяли участь 27 учасників бойових дій в Афганістані – керівників та активістів майже всіх ветеранських організацій області.
    Ветерани війни в Афганістані висловили вдячність керівництву та медичному персоналу обласного клінічного госпіталю за їх високий професіоналізм, чуйність і увагу, а працівникам департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації – за організацію семінару.
Прес-служба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов