Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!
fest-logo.jpg


34322232 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Міністерство оборони
Боевое Братство
Підсумки конференції та фестивалю відбулися в Новодністровську Надрукувати Надіслати електронною поштою
    У Новодністровську на Буковині відбулося виїзне засідання правління Чернівецької обласної організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів), в якому взяли участь члени правління та керівники районних спілок області.
1000.jpg
1001.jpg
     Саме цього дня Новодністровськ відзначав день міста, тому з цієї нагоди голова Чернівецької обласної організації УСВА Георгій Козьма привітав присутніх – міського голову Анатолія Болдишева і керівника міської спілки УСВА Новодністровська Анатолія Вольського з 46-річчям від дня заснування міста, яке є одним з наймолодших на теренах області.
1002.jpg
     Зібрання відбулося в приміщенні міської ради. Очільник міста Анатолій Болдишев висловив Георгію Козьмі,  слова вдячності за запрошення та можливість бути ознайомленим з діяльністю обласної організації УСВА в розрізі тих подій, які мали місце в червні цього року на Буковині. Підсумки проведення конференції та підсумки проведеного фестивалю «афганської» пісні, стали основними питаннями, які були розглянуті на зібранні.
1003.jpg
     Нагадаємо, що обидві події мали місце 8 червня цього року на території туристичного комплексу «Аква-плюс».  За словами Георгія Козьми, голова Української Спілки ветеранів Афганістану Сергій Червонописький,  високо оцінив проведення звітно-виборчої конференції та фестивалю. Небайдужими залишилися й побратими, які прибули з різних куточків України та Республіки Молдова.
1004.jpg
     Вкрай важливо, що чи не вперше на Буковині подібні заходи пройшли консолідовано та на дуже високому рівні не зважаючи на відсутність представників чотирьох районів по відомим причинам. Керівний склад правління вкотре закликав присутніх до згуртованості на користь «афганського» руху на Буковині, тільки в такий спосіб ми зможемо бути разом та передати молодому поколінню частину історії  про події 30-річної давності. Якщо є ідеї приходьте і пропонуйте, телефонуйте і радьтесь, ми повинні працювати прозоро, по іншому бути не може.
1005.jpg
     На завершення підсумувавши питання, які були винесені на розгляд, Георгій Козьма вручив Анатолію Болдишеву та Анатолію Вольському почесні знаки на яких зображено символ УСВА.
1006.jpg
     Офіційна частина мала своє традиційне  продовження вшануванням загиблих біля пам’ятника «афганцям», після побратими вирушили до місцевої школи де поклали квіти до меморіальної дошки загиблим Ігорю Рибіну і Ігорю Кузнєцову, які навчалися в цій школі. Далі своїми спогадами та емоціями побратими ділилися в музеї  міської спілки УСВА, де відбулася екскурсія, на якій можна було побачити фотографії часів  Афганської війни,  військове спорядження та  атрибутику.
1007.jpg
     Керівники правління і надалі будуть практикувати виїзні засідання для того щоб сприяти розвитку районних спілок.
Вячеслав ХАБАЙЛО.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов