Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


26240936 Відвідувачів
Укрінформ
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Орденские планки – ветеранам
Боевое Братство
Міністерство оборони
ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ В АФГАНІСТАНІ ТА НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ Надрукувати Надіслати електронною поштою
ДО УВАГИ! Шановні бойові друзі!
Нещодавно на офіційному сайті Київської обласної ради розміщено інформацію щодо ДЗ «Госпіталь ветеранів війни «Лісова поляна» МОЗ України про те, що госпіталь не тільки змінив назву, а й в цілому змінив специфіку лікування і буде займатися тільки психологічним здоров’ям учасників бойових дій.
ufg.png
Маючи в своєму теперішньому складі три відділення (терапевтичне, неврологічне та ортопедо-травматологічне) госпіталь мав можливість лікувати захворювання та поранення отриманих внаслідок участі в бойових дія, а сьогодні пропонується лікувати учасників бойових дій, які мають контузії, постконтузійні, психосоматичні чи психологічні проблеми.
Ще не завершилася Афганська війни, а тодішній уряд України передав у віддання Міністерства охорони здоров'я високоспеціалізований госпіталь «Лісова Поляна» для лікування та реабілітації воїнів-інтернаціоналістів і членів сімей загиблих воїнів.
В даному лікувальному закладі лікувалися ветерани війни в Афганістані з найвіддаленіших куточків України в тому числі і вбиті горем батьки полеглих воїнів, тому що цим займалися громадські організації ветеранів війни в Афганістані, які слідкували за оздоровлення, як самих воїнів так і батьків.
За неповними розрахунками в госпіталі «Лісова поляна» пролікувалося більше 3,5 тис. учасників бойових дій в Афганістані та інших країн, де в свій час велися бойові дії, інвалідів локальних воєн уродженців Вінницької області.
Конституцією України заборонено приймати закони або інші законодавчі акти, які погіршують соціальний захист ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Не дозволяється також ліквідація госпіталів, де проходять лікування ветерани.
З часу передачі госпіталю для лікування ветеранів всі обласні організації Української Спілки ветеранів Афганістані постійно надавали безкоштовну матеріальну допомогу госпіталю, ремонтуючи палати, постачаючи окремі медичні прилади та інструменти, побутову техніку, доставляючи різноманітні продукти харчування, розуміючи, що держава не може постачати усе в необхідній кількості.
На звернення обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані народний депутат України Олександр Шпак зробив ремонт у ортопедо-травматологічному відділенні госпіталю, ветерани-«афганці» з різних областей  самостійно проводили ремонти в палатах де вони перебували.
За дорученням президії Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані вимагаємо припинити знищувати госпіталь ветеранів війни.
Усіх, хто бажає зберегти госпіталь, запрошуємо взяти участь в акції біля госпіталю «Лісова поляна» (Пуща Водиця), яка відбудеться 17 вересня 2019 року. Початок о 9 годині.
Петро Кирилішин – голова Вінницької обласної Спілки 
ветеранів війни в Афганістані.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов