Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


26240273 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Боевое Братство
Міністерство оборони
Спілка живе і активно діє Надрукувати Надіслати електронною поштою
        Львівська обласна громадська організація Спілка безквартирних ветеранів Афганістану у Львівській області «Наш дім» зареєстрована 11 липня 2007 року за №1231 в Головному управлінні юстиції у Львівській області.
0100.png
        Мета Спілки – це сприяння консолідації і координації зусиль ветеранів війни, сімей загиблих їх об'єднань у справі широкого, більш ефективного використання наявних можливостей в забезпеченні захисту своїх законних економічних, соціальних прав, надання оздоровчої, медичної, психологічної, моральної і матеріальної допомоги у тому числі і для вирішення житлових проблем членів організації, в першу чергу інвалідів війни та сімей загиблих.
       Спілка орендує приміщення за адресом: м. Львів, пр. Чорновола, 45а, корпус 12 на другому поверсі, дві кімнати – загальна площа 39 м. кв. За кошти членів проведений ремонт приміщень, а також встановлено автономне опалення. Загальна вартість проведених ремонтних робіт становить 105 тисяч гривень.
0101.png
      Спілка об’єднує учасників бойових дій в Афганістані, інвалідів війни, родин загиблих військовослужбовців області – всього 700 осіб. Головою організації з 2007 року є учасник бойових дій в Афганістані (1987–1989 р.р.) Петро Миколайович Ковалишин, заступник голови –  вдова загиблого в 1981 році командира вертолітньої ескадрільї Миколи Васильовича Бабенка – Наталія Павлівна.     
      У 2013 році між Спілкою та приватною медичною клінікою «Лінкон» підписаний договір про співпрацю у наданні безкоштовного обстеження зору для учасників бойових дій, інвалідів війни та членів сімей загиблих. Станом на сьогоднішній день пройшло обстежень 123 чоловіка.
0102.png
    Відповідно до Статуту, організація сприяє у вирішенні соціальних проблем членів Спілки, учасників антитерористичної операції, учасників бойових дій, інвалідів війни, членів сімей загиблих у наданні оздоровчої, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги в тому числі і вирішення житлових проблем. Зроблено: 
      – вирішено соціальні проблеми 175 особам, з числа учасників бойових дій, інвалідам війни та членів сімей загиблих;
      –  у січні 2014 року за матеріальної підтримки спілки, зокрема, першого заступника голови Наталії Павлівни Бабенко відремонтовано приміщення при психоневрологічному диспансеру, відкрито храм Святого Іоанна Хрестителя; 
        – члени Спілки приймали активну громадянську позицію під час Революції Гідності в місті Києві і во Львові;
        – на завершенні виготовлення проекту землевідводу на земельну ділянку для будівництва багатоповерхового житлового будинку для учасників бойових дій в Афганістані, інвалідів війни та членів сімей загиблих, які перебувають на квартирному обліку у виконкомі Львівської міської ради в рамках реалізації державної програми “Забезпечення житлом інвалідів війни, воїнів-інтернаціоналістів”;
       –  спілка співпрацює з міжнародними організаціями. На даний час налагоджена співпраця з українською діаспорою США.
        – з початку антитерористичної операції на сході України багато наших побратимів з честю виконують бойові завдання у відстоюванні незалежності та цілісності нашої  держави.
          Організація активно бере участь у волонтерській роботі з допомоги військовим, переселенцям і пораненим у зоні проведення АТО-ООС.
       З травня 2014 року і по сей час забезпечено необхідним військовим, матеріально-технічним спорядженням, фізіотерапевтичним обладнанням, медичним витратним матеріалом, медичним інвентарем військові частини, госпіталі, лікарні, громадські організації, церкві і храми. Надавалась матеріальна допомога будинкам-інтернатам, переселенцям  з Луганської, Донецької областей та Криму, окремим громадянам. На даний час допомога складає приблизно 115 мільйонів гривень.
Петро КОВАЛИШИН,
голова Спілка безквартирних ветеранів Афганістану у Львівській області «Наш дім».
     На знімках:
      –  зустріч воїнів-інтернаціоналістів в 2013 році у Львові;
      –  передача гуманітарної допомоги госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Ю. Липи: перший заступник голови Спілки «Наш дім» Наталія БАБЕНКО, голова Спілки Петро КОВАЛИШИН, начальник медичної служби госпіталю Андрій САВ’ЮК і лікар-ортопед Святослав ГОРОЩАК.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов