Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


27666050 Відвідувачів
Боевое Братство
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Міністерство оборони
Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Урядовий портал
5 листопада – День військової розвідки Надрукувати Надіслати електронною поштою
Дорогі бойові друзі!
     Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) щиро вітаю військових розвідників з професійним святом.
0400.jpg
     Днем заснування військової розвідки прийнято вважати 5 листопада 1918 року, коли було створено Реєстраційне управління – Центральний орган військової розвідки. 
     У роки Другої світової війни за мужність, героїзм та успішне виконання розвідзавдань близько 150 тисяч військових розвідників відзначені  державними нагородами, 121 – стали Героями Радянського Союзу.
     1950 рік початок формування армійського Спецназу ГРУ ГШ. У 1951 році створено роти спеціального призначення у військових з'єднаннях, у 1957 році – батальйони, а в 1962–1963 роках – бригади у військових округах.
     Військові розвідники завжди діяли на вістрі локальних війн і військових конфліктів у різних країнах світу. Багато яскравих сторінок історії проведення ефективної військової розвідки було написано у ході Афганської війни. 
     15-а і 22-а Окремі  бригади  спецпризначення брали активну участь у бойових операціях 40-ї армії: «Карера», «Удар», «Шквал», «Гроза», «Магістраль» і багато інших.  Воїни  розвідпідрозділів завдяки спецплану «Завіса» великою мірою перекреслили здатність моджахедів здійснювати постачання озброєння з-за кордону.
     Тисячі воїнів військ спеціального призначення за  мужність і відвагу  були нагороджені орденами і медалями, а 25 – отримали найвищу військову нагороду – звання Героя Радянського Союзу, серед них українці – Я. П. Горошко, О. П. Онищук, В. В. Арсьонов.
     Військова розвідка України заснована на бойових і героїчних традиціях військових розвідників старшого покоління і продовжує їх славетну історію. 
     Сьогодні на сході нашій країни вже п’ять років тривають бойові дії і воїни-розвідники з честю виконують завдання від яких залежить успіх військових операцій і життя воїнів Збройних Сил України.  
     Дорогі бойові друзі! Бажаю вам і вашим рідним міцного здоров'я, злагоди і благополуччя, успіхів у професійній діяльності, а головне – миру і злагоди у нашому суспільстві.
З повагою – Сергій ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ,
голова УСВА.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов