Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


27084158 Відвідувачів
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Боевое Братство
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
До 31-ї річниці виведення військ з Афганістану Надрукувати Надіслати електронною поштою
Триває підготовка до відзначення на Вінниччині Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
     10 лютого у конференц-залі обласної державної адміністрації відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення на Вінниччині Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з  Афганістану.
1107.jpg
     «15 лютого – день пам’яті тієї великої мужності воїнів, які гідно виконали свій обов’язок і виявили найкращі моральні якості, особистий героїзм, з одного боку, з іншого -  толерантність і милосердя, – те, що притаманно українським воїнам – чим заслужили визнання і вдячність інших народів. Тому головним завданням органів влади під час підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав є збереження пам’яті про подвиг військовослужбовців при виконанні обов’язків військової служби та поліпшення соціального захисту ветеранів війни», – зазначив головуючий оргкомітету, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк.
     Відзначення в області 31-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан буде включати в себе низку різноманітних заходів, зокрема: проведення  мітингів-реквіємів та покладань квітів до пам’ятників загиблим воїнам в Афганістані,  творчих зустрічей, спортивних змагань та концертних програм, тематичних книжкових виставок, відкритих переглядів літератури, екскурсій до музеїв, переглядів художніх та документальних кінофільмів тощо.
1108.jpg
     Вживаються в області заходи щодо поліпшення соціально-побутового та медичного обслуговування учасників бойових дій на території інших держав, в тому числі проводиться їх диспансеризація, а у разі потреби - стаціонарне лікування.
     В населених пунктах області упорядковуються пам’ятники, меморіальні дошки, місця поховань загиблих у Республіці Афганістан та інших локальних конфліктах, миротворчих акціях, у зоні проведення АТО/ООС.
     Щодо основних обласних заходів, то на 14 лютого в обласній державній адміністрації  заплановано проведення урочистостей з врученням Почесних грамот обласної державної адміністрації та обласної Ради представникам обласної і міської спілок ветеранів війни в Афганістані.
     Традиційно в Вінниці відбудеться мітинг-реквієм та покладання квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, які загинули під час війни в Афганістані, та урочиста хода Пам’яті вулицею Соборною.
Сайт Вінницької облдержадміністрації.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов