Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


26641592 Відвідувачів
Міністерство оборони
Урядовий портал
Орденские планки – ветеранам
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Боевое Братство
Укрінформ
21 червня – День медичного працівника Надрукувати Надіслати електронною поштою
Шановні медичні працівники! 

     Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю вас з професійним святом!
1902.png
     Медичні працівники – представники з найшляхетніших професій, адже ви оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі ви поруч, аби встигнути допомогти хворому! 
      Тисячі військових лікарів, медичних сестер брали участь в Афганській війні, де з честю виконали обов'язки і медиків, і бійців. Бойовими орденами і медалями нагороджено 2,5 тисячі офіцерів медичної служби, більш як 600 санінструкторів і санітарів, 679 цивільних лікарів і медичних сестер.   
    Воїни-інтернаціоналісти вдячні військовим медикам, своїм бойовим побратимам, які завжди приходили і приходять на допомогу. Серед них: Георгій  Циганок, Рафік Камалов, Омар Базаров, Ігор Казьмерович, Анатолій Гончарук, Іван Сулан, Віталій Коваленко, Валерій Колесник, Віталій Конєв, Василь Бойко, медичні сестри Світлана Терешкова, Олена Говорова, Світлана Беліменко, Наталія Біленко, Олександра Гусаківська, Ніна Карнач, Ірина Медведєва, Валентина Плахотна, Тетяна Велігорська, Людмила Белкіна, Світлана Тютюнник і багато інших. 
    Ветеранам війни, родинам загиблих добре відомий госпіталь «Лісова поляна» та інші обласні госпіталі ветеранів війни, де надають висококваліфіковану медичну допомогу і де працюють чудові лікарі. На жаль, медична реформа, яка відбувається в країні не завжди відповідає соціальним гарантіям наших людей. Тому Спілка й надали буде захищатиме учасників бойових дій, інвалідів війни, родин загиблих на гідне отримання лікування.  
    Більше 3,5 тисяч військових медиків беруть участь у наданні медичної допомоги українським воїнам в Операції об’єднаних сил на сході України. За зразкове виконання обов’язків більш 350 медиків відзначені високими державними нагородами.
     У надважкий час ви першими стали на захист людського життя, як зараз коли в країні і світі вирує пандемія коронавірусу. Незважаючи ні на що ви допомагаєте хворим. Вже понад шість тисяч медиків самі хворіють на COVID-19.
    Своєю працею ви допомагаєте долати перешкоди на шляху будівництва демократичної, незалежної і могутньої держави, мета якої — здорова нація. 
    Бажаємо вам, шановні медичні працівники, успіхів у фаховому зростанні, особистого щастя, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, Божої й державної підтримки, а головне – миру і злагоди у нашій країні! 
З глибокою  повагою — Сергій ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ, голова УСВА.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов