Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!
fest-logo.jpg


31036398 Відвідувачів
Урядовий портал
Укрінформ
Боевое Братство
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Столяр Володимир Пилипович Надрукувати Надіслати електронною поштою
23 вересня на 70-му році життя перестало битися серце  Голови Херсонської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), який понад двадцять років очолював її. Нещадна смерть вирвала з наших рядів чудову людину, вмілого організатора, професіонала, активіста.
2400.png
Поєднання справедливості, порядності, чуйності,  щиросердечності сприяло  високому авторитетові Володимира Пилиповича  серед побратимів, учасників бойових дій, воїнів-інтернаціоналістів, інвалідів, сімей загиблих воїнів, громадськості області та за її межами. 
Вдячну пам'ять про Володимира Пилиповича  зберігатимуть усі, хто його знав. Він дуже любив життя, родину, онуків, глибоко поважав і цінував друзів. 
Прощаючись з Володимиром Столяром, ми низько схиляємо голову. Нехай земля йому буде йому пухом, дорогий наш товариш. Світла пам'ять.
Народився 2 січня 1951 року в с. Ленінське, Скадовського району, Херсонської області. 
Трудову діяльність розпочав у 1969 році після закінчення професійно-технічного училища працював на заводі ім. Комінтерну. З 1969 по 1972 роки служив в морських частинах прикордонних військ СРСР. В 1976 році закінчив Горьківську вищу школу МВС СРСР, а в 1987 році Академію МВС СРСР в м. Москві, факультет управління в сфері правопорядку, за фахом юрист.
З 1976 року працював в Управлінні внутрішніх справ Херсонської області на посадах  оперуповноваженого, старшого уповноваженого, начальника відділення  служби боротьби з розкраданням соціалістичної власності та начальником відділу управління по боротьбі з організованою злочинністю.
В 1995 році вийшов на пенсію, але продовжував працювати директором департаменту захисту  інтересів ООО «АК Олімп». З вересня 2002 року працював начальником відділу,  начальником служби безпеки Херсонської філії Акціонерного банку «Приватінвест». З 2007 року начальником служби безпеки філіалу «Морського транспортного банку» в м.Херсоні.
З вересня 1982 по вересень 1984 року в складі спеціального підрозділу представництва МВС СРСР при МВС ДРА («Кобальт»)  проходив службу в Афганістані. Проводив оперативно-розшукову діяльність серед мирного населення та бандитських формувань. Приймав безпосередньо участь по організації і проведенню військових операцій. В березні 1984 року під час однієї із них при падінні підбитого гелікоптера отримав контузію. Інвалід війни третьої групи.
Депутат обласної ради п’ятого скликання, очолював депутатську комісію з питань праці, соціального захисту населення та роботи з ветеранськими організаціями. 
4 квітня 2001 року обраний , а потім ще тричі (2005, 2010, 2015 роках), переобирався  головою Херсонської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
Його праця відзначена державними нагородами, орденами: «Червона зірка» (1984р.), «Богдана Хмельницького» ІІІ ступені,  «За заслуги» ІІ,ІІІ ступенів, медалями: «Ветеран праці», «Захисник Вітчизни», «За бездоганну службу І, ІІ, ІІІ ступенів, «Від вдячного афганського народу»  та іншими відзнаками.
Голова УСВА - Сергій Червонописький,
Члени Правління УСВА,
всі члені УСВА.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов