Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!
fest-logo.jpg


30169732 Відвідувачів
Міністерство оборони
Укрінформ
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Боевое Братство
Урядовий портал
Орденские планки – ветеранам
Добра справа Надрукувати Надіслати електронною поштою

Усім нам добре відома народна мудрість - «Гуртом і батька легше бити». Але сьогодні хочеться сказати про те, що нічого в світі немає ціннішого за справжнє побратимство. Міцна, справжня чоловіча дружба допомагає і гори звернути, і добру справу розпочати та довести до гарного, корисного, позитивного кінця. 

20-01.jpg

Мова йде про злагоджену роботу районного товариства воїнів-інтернаціоналістів, героїв Афгану, які ще в минулому році разом із селищною радою та Старовірівською сільрадою провели масштабну роботу щодо заміни на селищному Меморіалі Слави пам’ятного знаку воїнам-афганцям. Монумент встановили, відзначили захід. І вирішили на тому не зупинятись.

За спільною згодою усіх учасників старенький пам’ятний знак використали для заміни меморіальної плити невідомому солдату в Старовірівському ліцеї. Там і раніше стояв пам’ятничок, але він розкришився і школа щороку своїми силами та з допомогою сільради його відновлювала. Тепер же активну і плідну роботу провели представники Шевченківського районного товариства воїнів-інтернаціоналістів і воїнів Афганістану Харківської області у складі: Юрія Корха, Миколи Плутцова, Костянтина Суркова, Анатолія Овчаренка, Юрія Шопіна, сільський голова Сергій Мірошніченко та керівництвоосвітнього закладу. Вони об’єднали зусилля і провели роботи щодо встановлення оновленого пам’ятного знаку «Невідомому солдату 1941-1945».

На жаль, не все задумане вдається втілити в життя. Так сталося, наприклад, із святковим концертом «До Дня миру», який планували провести на стадіоні ім. О. М. «Колос» 25 вересня. Спільним силами товариства воїнів-інтернаціоналістів нашого й Чугуївського районів, за підтримки громадських організацій та працівників культури, місцевих підприємців і меценатів уже все було підготовано. В останній момент концерт довелося відмінити.

Але, не зважаючи на всі життєві ситуації, складнощі, товариство воїнів-інтернаціоналістів і воїнів Афганістану є яскравим прикладом справжньої міцної щирої дружби. Це друзі, які готові в будь-яку скрутну хвилину прийти один-одному і будь-кому на допомогу.

Підготувала Дар’я Черкашина.

 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов