Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!
fest-logo.jpg


31035707 Відвідувачів
Боевое Братство
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Урядовий портал
Укрінформ
Пам’яті бойового побратима Надрукувати Надіслати електронною поштою

2020-й рік продовжує надавати нові і нові удари – 14 грудня перестало битися чуйне серце нашого друга – голови Кіровоградської обласної організації, члена Правління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

ОСТАЩУКА ВІКТОРА МИКОЛАЙОВИЧА

14-01.jpg

Віктор молодим хлопцем брав участь у бойових діях в Афганістані, мужньо виконував військовий обов’язок, був пораненим в бою з противником. За мужність при виконанні військового обов'язку в бойовій обстановці нагороджений медаллю «За бойові заслуги», медаллю «От благодарного афганського народа», Грамотою Президії Верховної Ради СРСР, медаллю «Захиснику Вітчизни»,  Почесною грамотою Верховної Ради України, медаллю Міністра оборони України «За сприяння ЗСУ».

З роками стан здоров’я погіршився і Віктор Миколайович був визнаний особою з інвалідністю в наслідок війни 2 групи.

Але всі власні сили він віддавав родинам загиблих воїнів, своїм побратимам на захист їх прав і свобод.

З  1988 року він опікується проблемами ветеранів війни, а з 1995 року є членом Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів).

В 1999 році Віктор Миколайович створив та очолив Онуфріівську районну Спілку воїнів інтернаціоналістів «Саланг».

В 2013 році Віктора Миколайовича ветерани обрали головою Кіровоградської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) и затвердили членом Правління УСВА.

3 2014 року він є членом Громадської ради при Кіровоградській ОДА.

Протягом своєї роботи зарекомендував себе, як досвідчений, чуйний керівник. Мав високий  авторитет серед громадськості та ветеранів війни України і Кіровоградської області. Знав та вмів вирішувати життєві проблеми сімей загиблих інвалідів війни, учасників бойових дій в Афганістані та учасників АТО. Активно займався патріотичним вихованням молоді області, постійно брав участь у проведенні міських, районних, обласних заходів до визначних подій України, постійно проводив уроки мужності, зустрічі зі школярами та студентами навчальних закладів, підтримував зв'язки з ветеранськими організаціями міста та області; допомагав в організації обласних та Всеукраїнських військово-спортивних змагань. Організовував та проводив військово-спортивні заходи спрямовані на популяризацію здорового способу життя, популяризацію військової служби та шанобливого ставлення до ветеранів війни та людей похилого віку.

Віктор Миколайович всебічно підтримував державні гуманітарні програми соціального захисту ветеранів війні, сімей загиблих воїнів,  брав активну участь у їх реалізації, надавав всебічну моральну та матеріальну підтримку ветеранам війни та воїнам АТО.

В березні 2014 року став ініціатором створення в ряді районів області батальйонів територіальної оборони, які до цього часу приймають активну участь у ООС.

З початку активних бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції одним з перших організував та очолив, серед воїнів афганців, волонтерський рух. Активно займався збором та доставкою гуманітарної допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України в зону АТО.

Неодноразово організовував виступи виконавців патріотичної пісні, спрямовані на підтримку морально-психологічного стану бійців в зоні проведення ООС та у лікувальних закладах.

Разом з воїнами-афганцями з інших областей з 2014 по 2016 рік в зоні проведення АТО займався пошуком зниклих безвісті, пошуком та доставкою тіл загиблих, пошуком га визволенням військовополонених.

За активну гуманітарну діяльність отримав відомчі нагороди ЗСУ, подяки від командування 92 та 57 бригад. 17, 34, 42 батальйонів в\ч 3011.

Плідна громадська діяльність Віктора Миколайовича була відзначена вищими Почесними  нагородами Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів).

Ми втратили справжнього бійця, повного інтелекту, планів і намірів подальшої роботи на користь Держави, її суспільства, на захист прав ветеранів, на єдність організації.

Правління УСВА, всі ветерани України висловлюють співчуття рідним і близьким Віктора Миколайовича и збережуть пам'ять про нього на багато років.

Правління УСВА,
Голова УСВА                                                                                   Сергій Червонописький

 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов