Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!
fest-logo.jpg


33209447 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Урядовий портал
Боевое Братство
Укрінформ
Надрукувати Надіслати електронною поштою

Правління
Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) з великим сумом повідомляє про те, що 27 грудня 2020 року після нетривалої важкої хвороби наші ветеранські лави назавжди покинув

Курамагамедов Іса Асадулович

27-01.jpgКурамагамедов Іса Асадулович - громадянин України, один з засновників всеукраїнського громадського об’єднання - Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (УСВА), учасників бойових дій на території зарубіжних держав.

Курамагамедов І.А. брав участь у бойових діях в Афганістані у складі спецпідрозділів, неодноразово виявляв приклади мужності і героїзму, ризикуючи життям, за що отримав урядові нагороди.

Курамагамедов І.А., брав активну участь в громадської діяльності, спрямованої на захист прав ветеранів війни, членів родин загиблих воїнів. Він користується авторитетом в суспільстві, в середовищі ветеранів, неодноразово обирався керівником місцевих організацій УСВА, був обраний до складу Ревізійної комісії УСВА.

Починаючи з 2014 року Курамагамедов І.А. брав активну участь у волонтерської діяльності, спрямованої на зміцнення обороноздатності держави, матеріальної гуманітарної допомоги воїнам безпосередньо в зонах АТО и ООС. Він був призначений головою робочої групи УСВА з питань звільнення військовополонених і розшуку без вісті пропалих в бойових діях на Сході України з повноваженнями заступника голови УСВА.

За дорученням Голови УСВА, а також за власною ініціативою Курамагамедов І.А. неодноразово брав участь в заходах по звільненню військовополонених і поверненню останків загиблих воїнів. За його зусиллями були звільнені 10 заручників і повернені з небуття 40 загиблих воїнів. Всі гуманітарні заходи здійснював на благодійної основі за власний рахунок.

За активну громадську діяльність та мужність Курамагамедов І.А. був нагороджений медалями УСВА «За заслуги» 2-го і 3-го ступеня, «За звитягу», «Честь. Мужність. Пам'ять»

Громадською Радою ордену було порушено клопотанні про присвоєння Курамагамедову І.А. почесного звання Народний Герой України.

Правління УСВА висловлює щире співчуття рідним і близьким Курамагамедова І.А.

Пам'ять про нашого побратима збережеться у ветеранів на багато років. За дорученням всіх ветеранів війни, учасників бойових дій на території зарубіжних держав

Голова УСВА
С.В.Червонописький

 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов