Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!
fest-logo.jpg


33210259 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Урядовий портал
Боевое Братство
Укрінформ
Надрукувати Надіслати електронною поштою

ЧЕРНІГІВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ВІДДІЛЕННЮ УСВА
(воїнів-інтернаціоналістів) – 30 років!

Шановні бойові друзі!

9 лютого 1991 року була створена Чернігівська обласна спілка ветеранів Афганістану, а сьогодні – Чернігівське обласне відділення Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) об’єднує в своїх рядах 25 районних та міських організацій, які є найбільш організовані та згуртовані громадські об’єднання ветеранів. Загальновідомо, що Афганська війна для цілого покоління нашого суспільства стала справжньою школою мужності, відваги та героїзму.160 тисяч солдат і офіцерів відправила на війну до Афганістану Україна. За неповних 10 років, дорогами афганської війни пройшли близько п’яти тисяч чернігівців, понад вісімсот з них – нагороджені високими бойовими відзнаками.

Ще будучі на війні, учасники бойових дій давали клятву, що завжди будуть пам’ятати своїх загиблих друзів. В афганський війні Україна втратила 3280 незабутніх синів, 119 з них – Чернігівщина і нажаль, з року в рік збільшується кількість побратимів, які вмирають від наслідків захворювань та поранень отриманих ними під час участі у бойових діях в Афганістані. Тому одним з головних напрямків діяльності нашої спілки ветеранів є увічнення пам’яті бойових побратимів. В Чернігівській області встановлено 25 пам’ятників та пам’ятних знаків, 65 пам’ятних дошок на приміщеннях навчальних закладів де навчались воїни-афганці та вулицях, які носять їх імена. Крім того в області регулярно організовуються та проводяться багато заходів з військово-патріотичного виховання молоді з безліччю спортивних змагань і турнірів присвячених пам’яті земляків, полеглих в Афганістані.

Сьогодні в непростий для країни час ветерани-афганці Чернігівщини разом з громадським активом всіляко підтримують і надають допомогу бійцям Збройних Сил України, багато наших побратимів зі зброєю в руках встали на захист свободи і незалежності нашої України.

В цей святковий для всіх нас ветеранів-афганців день, на честь відзначення тридцятиріччя створення славетної організації – Чернігівського обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та напередодні 32-ої річниці завершення виведення радянських військ із Афганістану, ШАНОВНІ ПОБРАТИМИ, прийміть щирі вітання з найкращими побажаннями: благополуччя, щастя, світлого настрою та перемоги, а нашій державі миру та процвітання!

09-03-00.jpg
09-03-01.jpg
 
09-03-02.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов