Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!
fest-logo.jpg


33210464 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Урядовий портал
Боевое Братство
Укрінформ
Надрукувати Надіслати електронною поштою

В Хмельницькій облдержадміністрації відбулася зустріч з представниками Спілки ветеранів Афганістану

Сьогодні, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, відбулася традиційна зустріч керівництва облдержадміністрації з представниками Хмельницької обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану на чолі з Миколою Приступою. З воїнами-афганцями поспілкувалися голова облдержадміністрації  Сергій Гамалій та його заступник Володимир Юр’єв.

Розпочалася зустріч із вручення відзнак обласної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, активну громадську і волонтерську діяльність. В зв’язку з карантинними обмеженнями відзнаки вручили керівникам осередків Спілки, які мають надалі передати їх нагородженим.

12-02-00.jpg

Голова облдержадміністрації підкреслив важливу роль ветеранського руху у відстоюванні незалежності нашої держави. “Ми маємо спільними зусиллями розвивати ідею захисту національних інтересів, поширювати патріотичний дух серед населення. Наразі у нас є певні напрацювання у цьому напрямку, бо я вважаю, що нам потрібно відстоювати цілісність нашої держави не лише зі зброєю, ми маємо вести також інформаційну боротьбу за свідомість українців. Переконаний, що  досвід  та активна позиція вашого ветеранського руху може нам дуже в цьому допомогти,” – зазначив Сергій Гамалій.

12-02-01.jpg

12-02-02.jpg

В продовження, голова обласної Спілки ветеранів Афганістану Микола Приступа розповів про діяльність та здобутки організації на теренах області, про співпрацю з обласною державною адміністрацією та обласною радою, тощо. Також учасники зустрічі мали можливість висловити своє бачення щодо можливих напрямків  співпраці адміністрації та ветеранів, які в різних куточках області допомагають розвитку патріотичного виховання молоді, військовій підготовці юнацтва, проводять зустрічі у школах.

12-02-03.jpg

“Хочу подякувати вам за активну громадянську позицію, за те, що завжди пам’ятаєте про своє покликання – захищати державу від ворога. Ви продемонстрували це у 2014 році, адже не залишилися осторонь та, знову взявши до рук зброю, пішли захищати східні рубежі України. А ще хочеться відзначити вашу єдність та готовність допомагати своїм  побратимам та разом відстоювати їх інтереси. Це справжній приклад військового братерства. Наша ж місія як влади – це шана, повага та допомога усім тим, хто сповна віддав свій борг перед державою,” –  наголосив Володимир Юр’єв у розмові з ветеранами.

12-02-04.jpg

Довідково

На обліку в органах соціального захисту населення перебуває 3,5 тис. учасників бойових дій в Афганістані, з них 1337 осіб з інвалідністю.

12-02-05.jpg

12-02-06.jpg

12-02-07.jpg

 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов