Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Надрукувати Надіслати електронною поштою

МИ ПАМ'ЯТАЄМО ГЕРОЇВ

20-21 лютого в м. Скалат на Тернопільщині в спортивному залі професійного ліцею відбувся відкритий чемпіонат Скалатської об'єднаної територіальної громади з волейболу серед чоловіків, присвячений полеглим воїнам на війні в Афганістані, а також героям Революції Гідності та АТО/ООС. Турнір проводився уже в 18 раз, ініціатором і засновником турніру є міська Спілка ветеранів Афганістану, яку очолює Дмитро Пашкевич. Учасники змагання хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх полеглих українських героїв. Команди в ході турніру показали високу майстерність. Переможцями змагання стали волейболісти команди "Скалатчани", друге і третє місце відповідно посіли волейбольні команди "Хоростків" і "Колодіївка".

Від Скалатської районної Спілки ветеранів Афганістану та міської ради переможцям і призерам турніру були вручені кубки, медалі, грамоти і цінні подарунки.