Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!
fest-logo.jpg


34860560 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Укрінформ
Боевое Братство
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Надрукувати Надіслати електронною поштою

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ БОЙОВИХ ПОБРАТИМІВ…

15 травня воїни-«афганці» об’їхали всю Заставнівщину та відвідали мо-гили своїх загиблих побратимів — воїнів-інтернаціоналістів, які у різні роки у цинкових трунах повернулися до рідних домівок. З їх загибеллю понині не можуть змиритися матері, дорогі та близькі люди. У їхній пам’яті — вони молоді, світлі, веселі та завзяті. Попереду — життя, юна-цькі мрії, цікаві плани, але не судилося…

26-01-00.jpg

Перед початком учасники об’їзду поклали квіти до пам’ятника (знахо-диться у м.Заставна), де значаться прізвища семи загиблих земляків, уша-нувавши їх пам’ять у хвилині мовчання.

Перша зупинка — с.Шубранець, куди з пекельної Азіатської країни не повернувся Ростислав Оліовський. На жаль, через недугу на місцевий цвинтар не прийшла мама — Антоніна Іванівна Кропельництка. З пред-ставниками районної організації УСВА зустрілися сестри — Тетяна та Ірина.

Далі — с.Погорілівка. На місцевому цвинтарі спить вічним сном Олек-сандр Іванчак. Бойових побратимів сина завжди була рада бачити мама, але у березні і вона покинула цей світ. На зустріч прийшов брат Микола з дружиною та дітьми.

До Василева не повернулися Тарас Бабич і Михайло Довбня. На жаль, і їхні батьки передчасно пішли із життя. З воїнами-«афганцями зустрілися сестра Тараса Бабича — Марія, племінник Михайла Довбні — Сергій з дітьми, голова Кадубовецької ТГ М.Катеринчук.

У с.Хрещатик учасників об’їзду чекала мама Степана Мороза — Ганна Василівна, вся велика родина, голова Кадубовецької ТГ М.Катеринчук та староста вищезгаданого населеного пункту М.Косоловська.

У війні в Афганістані  із с.Звенячин загинув Степан Лучик. Бойових побратимів сина зустріла мама Марія Дмитрівна з невісткою Галиною.

26-01-01.jpg

До могил лягли вінки та поклали запалені лампадки. Матерям надали матеріальну допомогу від Чернівецької райдержадміністрації (кошти вру-чив перший заступник голови С.Фалібога, який брав участь у поїздці), районної організації УСВА, а також подарували вишукані букети троянд.

Заставнівська спілка ветеранів Афганістану щиро дякує голові Юркове-цької ТГ В.Шаферу — за надані кошти на статутну діяльність, голові Чер-нівецької райдержадміністрації Д.Козарійчуку, його першому заступнику С.Фалібозі — за передбачені матеріальні допомоги, родинам загиблих бо-йових побратимів — за щирий прийом, гостинність, воїнам-«афганцям» — за участь в об’їзді могил і зустрічі з матерями та родичами. Окремі сло-ва подяки адресую М.Тофану та В.Бідулько — за наданий транспорту, який знадобився у щорічній, традиційній поїздці.

Василь СТЕЦЮК, голова Заставнівської районної організації УСВА (Чернівецька область)

 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов