Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!
fest-logo.jpg


34936718 Відвідувачів
Боевое Братство
Міністерство оборони
Орденские планки – ветеранам
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Укрінформ
Урядовий портал
Надрукувати Надіслати електронною поштою

ЩИРІ СПІВЧУТТЯ

08-04-00.jpg31 травня 2021 року на 62 році свого життя раптово помер заступник голови Дергачівської районної громадської організації ветеранів України, голова районної Спілки Ветеранів Афганістану, майор Збройних Сил у відставці

 

КУЗЬМЕНКО ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ

 

 

 

Народився він 14 вересня 1959 року в сім’ї робітників. Після закінчення школи в 1974 році вступив до Красноградського технікуму механізації та електрифікації сільського господарства. В 1978 році був призваний до лав Збройних Сил в прикордонні війська. Службу проходив у Афганістані. За мужність і сміливість Кузьменко О.С. був нагороджений багатьма бойовими орденами й медалями. Після звільнення з армії Він працював на різних посадах у Дергачівському РТП, з 1994 року – директор Дергачівського Хлібоприймального підприємства. В 1996 року Олександр Сергійович отримав посаду директора  радгоспу «Слатинський», згодом очолив райкоопзаготпром. Потім, більше десяти років, Кузьменко О.С. працював на посаді начальника управління праці та соціального захисту населення Дергачівської РДА.

Олександр Сергійович з 2001 року очолював Дергачівську районну Спілку Ветеранів Афганістану та був заступником Голови Харківської обласної Спілки ветеранів Афганістану. Як керівник районної ветеранської організації та член президії Харківської обласної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Української Спілки ветеранів Афганістану, він доклав багато зусиль, щоб зробити кращим життя ветеранів Афганістану Дергачівського району та всієї Слобожанщини. Він особисто  займався питаннями соціального захисту, медичного обслуговування та життєзабезпечення  ветеранів-афганців та членів сімей загиблих, приймав активну участь в вихованні молодого покоління в дусі патріотизму та любові до Батьківщини. Завдяки особисто  йому  були відкриті  пам'ятники, меморіальні дошки ти стели загиблим  воїнам-інтернаціоналістам, чорнобильцям та загиблим у ВВВ  майже  у всіх селах та містах Дергачівського району. Така активна життєва позиція сприяла підвищенню  рівня  поваги  жителів Харківської області до ветеранів війни та ветеранського руху Слобожанщини. В 2019 році його було обрано на посаду заступника голови Дергачівської районної громадської організації ветеранів України. Олександр Сергійович зробив великий внесок у розвиток ветеранської діяльності на Дергачівщині.  Він був хорошим керівником та з відкритою душею людиною.

Дергачівська ветеранська організація та Харківська обласна Спілка ветеранів Афганістану щиро висловлює співчуття родині і близьким Кузьменка Олександра Сергійовича.

СВІТЛА ЙОМУ ПАМ’ЯТЬ…

Ветерани війни Харківської області

 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов