Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!
fest-logo.jpg


34861161 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Укрінформ
Боевое Братство
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Надрукувати Надіслати електронною поштою

ЗАСІДАННЯ ПРАВЛІННЯ АФГАНЦІВ ЧЕРНІГІВЩИНИ

12 червня 2021 року в приміщенні Чернігівського обласного молодіжного центру відбулось засідання правління Чернігівського обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) за участю голови Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Героя України Сергія Червонописького. Крім членів Правління, голів районних та міських організацій ветеранів Афганістану на засідання були запрошені директор Департаменту соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації Олег Русін та заступник медичного директора КНП «Чернігівська обласна лікарня», депутат Чернігівської обласної ради Галина Синявська.

На початку зустрічі присутні оглянули розгорнуту тематичну фотоекспозицію Віктора Кошмала – Члена національного союзу фото художників України, яку відомий чернігівський фотомайстер присвятив життєдіяльності ветеранської організації воїнів-інтернаціоналістів Чернігівської області.

Відкриваючи засідання, очільник Афганців Чернігівщини Олександр Соколов поіменно згадав усіх побратимів – членів правління, які померли від ран і захворювань з часу попереднього засідання, і присутні вшанували пам’ять всіх полеглих земляків під час війни в Афганістані, миротворчих операціях та в зоні проведення АТО-ООС на Сході України.

Далі під час обговорення питань засідання, які були винесені на розгляд правління першими були розглянуті питання, щодо внесення змін до складу правління, а потім найбільш вистраждані і наболілі – соціального захисту та медичного забезпечення ветеранів. Також багато уваги було приділено питанню реорганізації структурних підрозділів районних ветеранських організацій в області у зв’язку з реформою адміністративно-територіального устрою Чернігівщини, яка вже через три тижні набуває актуальності.

Крім того, одним із важливих питань, що розглянули на засіданні було планування подальшої роботи обласної ветеранської організації, щодо подальшої співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування.

Найголовніше, що під час спілкування з керівниками соціального захисту та структурного підрозділу медзакладу обласного рівня ветерани-афганці отримали відповіді майже на всі питання, що стосуються не тільки подальшої співпраці, життя і побуту ветеранів війни та членів сімей загиблих побратимів.

Володимир Бєляєв, учасник бойових дій в Афганістані.
Фото Віктора Кошмала

14-02-01.jpg

14-02-02.jpg

14-02-03.jpg14-02-04.jpg

14-02-05.jpg

14-02-06.jpg

14-02-07.jpg

14-02-08.jpg

 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов