Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!
fest-logo.jpg


34935660 Відвідувачів
Міністерство оборони
Орденские планки – ветеранам
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Укрінформ
Боевое Братство
Урядовий портал
Надрукувати Надіслати електронною поштою

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Правління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), бойові побратими, друзі, колеги, члени сімей загиблих воїнів щиро, від душі вітають голову Чернігівського обласного відділення Спілки ветеранів війни в Афганістані, учасника бойових дій в Афганістані Олександра Володимировича СОКОЛОВА з 60-річним ювілеєм!

27-01-00.jpg

Олександра Соколова глибоко шанують його побратими, які від початку заснування Чернігівського обласного відділення УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) і до тепер, протягом тридцяти років поспіль обирають очільником цієї найпотужнішої та найбільш дієвої громадської організації сіверського краю.

Під його керівництвом Спілка пройшла нелегкий шлях становлення та організаційного зміцнення. Ветерани–«афганці» Чернігівщини роблять все можливе, щоб не згасла пам’ять про бойових побратимів, які загинули, турбуються про їхніх батьків і допомагають родинам. За цей час багато зроблено з увічнення пам’яті загиблих і померлих від ран та захворювань у післявоєнний час. І у цьому чи не головну роль відіграє Олександр Володимирович – ініціативний, вимогливий, відповідальний і доброзичливий.

Народився Олександр Соколов 27 червня 1961 року у місті Чернігові, має повну вищу освіту, закінчив Чернігівський державний педагогічний інститут імені Т.Г. Шевченка та Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю "Державне управління", магістр державного управління.

Трудову діяльність розпочав у 1983 році майстром виробничого навчання Чернігівського середнього професійно-технічного училища № 4.

З 1983 по 1985 роки проходив строкову службу в лавах Радянської Армії, спочатку на території України, потім – у складі обмеженого контингенту радянських військ у Демократичній Республіці Афганістан.

Після війни в Афганістані Олександр Соколов активно займається громадською діяльністю. З 1985 по 1992 роки працював на виборних посадах у комсомольських органах у м. Чернігові, з 1992 по 1994 роки – голова координаційної Ради Спілки молоді Чернігівщини.

З 1994 по 2001 роки працював в органах державної виконавчої влади: начальником управління у справах молоді та спорту, начальником управління у справах молодіжної політики, фізичної культури та спорту, начальником управління з фізкультури та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації, заступником голови Чернігівської обласної державної адміністрації з питань гуманітарної сфери.

З 2001 року – в органах місцевого самоврядування: перший заступник Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Упродовж двох скликань обирався депутатом Чернігівської обласної ради від міста Чернігова.

З 2002 по 2015роки – Чернігівський міський голова.

Нагороджений орденом "Вірність бойовим традиціям", орденами "За заслуги" ІІ та ІІІ ступенів, відзнакою Президента України – медаллю "Захиснику Вітчизни", відзнакою Президента України – медаллю "За працю і звитягу".

Бажаємо Вам, шановний Олександре Володимировичу міцного здоров’я, активного довголіття, родинного благополуччя, щастя та успіхів у житті, подальшого натхнення у роботі на користь ветеранського руху в Україні.

Хай береже Вас Бог.

З повагою – Сергій ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ,
Голова Української спілки ветеранів Афганістану

 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов