Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!
fest-logo.jpg


34323687 Відвідувачів
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Боевое Братство
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Міністерство оборони
Урядовий портал
Надрукувати Надіслати електронною поштою

24-01-00.jpg24 липня 2021 року відзначає День народження учасник бойових дій в Афганістані, незмінний перший заступник голови Чернігівського обласного відділення Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Станіслав Григорович ВІХРОВ.

Правління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Чернігівського обласного відділення УСВА, Чернігівської міської організації УСВА та бойові друзі вітають Станіслава Григоровича і бажають йому доброго здоров’я, щастя, родинного тепла, успіхів в роботі на користь ветеранського руху в області і країні.

Сергій ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ,
голова УСВА.

ВІХРОВ Станіслав Григорович народився 24 липня 1958 року в селі Дудчани Нововоронцовського району Херсонської області. У 1980 році після закінчення Донецького вищого військово-політичного училища інженерних військ і військ зв'язку він прослужив 22 роки в військово-повітряних силах. Починав службу в місті Броди Львівської області, а закінчував у Чернігівському вищому військово-авіаційному училищі льотчиків.

Був в його житті і особливий період – під час проходження служби в Туркестанському військовому окрузі в 1986 році був направлений в Афганістан. Винищувально-бомбардувальний полк в якому служив Станіслав Віхров виконував там поставлені завдання.

У 1997 році, закінчуючи службу в армії разом з Сергієм Шаповалом він створив в льотному училищі «афганську» організацію. Тоді Станіслав багато спілкувався з міською та обласною спілкою «афганців», і коли звільнився з армії, активно включився в роботу міської організації ветеранів Афганістану. Потім працював в Управлінні внутрішньої політики Чернігівської облдержадміністрації у відділі по зв’язкам з партіями та громадськими організаціями. У той час в обласну адміністрацію не могли взяти «людини з вулиці». Потрібно було мати знання і певний досвід роботи, яких у Станіслава Григоровича вже було достатньо. На цій роботі афганці Чернігівщини на своїй обласній конференції обрали Станіслава Віхрова першим заступником голови Чернігівського обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) і з того часу він вже понад два десятиріччя успішно поєднує громадську діяльність з трудовою. Більше десяти років Станіслав успішно працював на посаді заступника Чернігівського міського голови - керуючого справами виконкому.

Одне з найважливіших питань, яке є на постійному контролі у нього, як у першого заступника голови обласної Спілки, це питання соціального захисту, поліпшення житлових умов сімей учасників бойових дій на території інших держав, а також разом з ветеранами–«афганцями» Станіслав Віхров робить все можливе, щоб не згасла пам’ять про бойових побратимів, які загинули, турбується про їхніх батьків і допомагає родинам.

Станіслав Григорович Віхров по праву користується повагою і заслуженим авторитетом серед побратимів і жителів Чернігова.

Має державні нагороди: орден «За службу Батьківщині в Збройних Силах СРСР» III ступеня, орден «За заслуги» III ступеня, відзнаку Держкомітету України у справах ветеранів «Вірність бойовим традиціям», медалі «Від вдячного афганського народу», «Захиснику Вітчизни» та інші. Серед відмінностей – Почесна грамота Кабінету Міністрів України.

У цей святковий день щиросердечно бажаємо Станіславу Григоровичу здоров’я, щасливого довголіття, родинного благополуччя, добробуту та здійснення усіх благих намірів і славних задумів!

Учасник бойових дій, Володимир БЄЛЯЄВ.

24-01-01.jpg

 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов