Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!
fest-logo.jpg


34915999 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
Укрінформ
Боевое Братство
Міністерство оборони
Надрукувати Надіслати електронною поштою

В ЧЕРНІГОВІ ПРОЙШЛИ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В АФГАНІСТАНІ

З 2 по 3 жовтня 2021 року в Чернігові проводилися відкриті багатоденні змагання пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, які загинули в Афганістані зі спортивного-орієнтування «Козацьки забави» серед учнівської молоді і всіх бажаючих, хто має дозвіл лікаря до участі за станом здоров’я, а також відповідну тактико-технічну підготовку.

Під пильним суддівським оком фахівців міського Центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання у визначених лісопаркових зонах міста зібралися хлопчаки і дівчата від малечі до дорослих аби за допомогою карти та компасу визначити, хто краще орієнтується на місцевості. У змаганнях на середній і короткій дистанціях свої вміння і навички продемонстрували 240 спортсменів-орієнтувальників з Києва, Чернігова, Батурина, Куликівки. Хлопці та дівчата брали участь у змаганнях окремо по кожній з шести вікових груп зі збереженням соціальної дистанції та карантинних вимог.

Цьогорічні змагання вже дев’ятнадцятий рік поспіль організовуються та проводяться у Чернігові за підтримки Чернігівського обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) і Управління у справах сім’ї молоді та спорту Чернігівської міської ради з метою популяризації спортивного орієнтування, як виду спорту задля залучення учнівської молоді до постійних занять фізкультурою та спортом, патріотичного виховання молоді та увічнення пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, які загинули в Афганістані.

Загальне керівництво змаганнями здійснював Центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання Чернігівської міської ради. В напруженій боротьбі було розіграно 12 комплектів нагород, і у загальному заліку перше місце виборола команда міста Батуріна, другими фінішували спортсмени з Куликівки, а взагалі перемогла дружба.

За доброю традицією підведення підсумків та нагородження переможців і призерів змагань відбулося в центрі Чернігова біля пам’ятного меморіалу «Незабутнім синам Чернігівщини полеглим в Афганістані», розпочавшись з вшанування їх світлої пам’яті. Участь у заходах взяли батьки загиблих учасників бойових дій в Афганістані, активісти ветеранського руху, представники громадських організацій Чернігова та небайдужі громадяни міста. Після покладання квітів до пам'ятних плит меморіалу загиблим у афганській війні, перед учасниками заходів виступили заступник голови Чернігівського обласного відділення УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) Станіслав Віхров та заступник директора міського Центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства Генадій Купрієнко, які привітали всіх учасників змагань та відзначили переможців і призерів пам’ятними медалями, солодкими подарунками та грамотами від Управління у справах сім’ї молоді та спорту Чернігівської міської ради і Чернігівського обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Володимир БЄЛЯЄВ
учасник бойових дій в Афганістані

05-02-00.jpg

05-02-01.jpg

05-02-02.jpg

05-02-03.jpg

05-02-04.jpg

05-02-05.jpg

05-02-06.jpg

05-02-07.jpg

05-02-08.jpg

05-02-09.jpg

05-02-10.jpg

05-02-11.jpg

05-02-12.jpg

05-02-13.jpg

05-02-14.jpg

 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов