Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!
fest-logo.jpg


34917531 Відвідувачів
Міністерство оборони
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
Укрінформ
Боевое Братство
Надрукувати Надіслати електронною поштою

30 років Хмельницькому госпіталю ветеранів війни.

1 жовтня, у день людей похилого віку Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни відзначив 30-у річницю заснування.

КНП “Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни” – багатопрофільна спеціалізована медична установа, де надається різнопланова висококваліфікована медична допомога людям похилого віку, ветеранам та інвалідам війни, учасникам бойових дій, постраждалим внаслідок Чорнобильської трагедії та учасникам антитерористичної операції. Крім цього, в госпіталі здійснюється програма реабілітації пацієнтів з постковідним синдромом.

За роки його роботи працівниками госпіталю надана медична допомога не одній сотні громадян, адже на лікуванні у закладі перебувають як ветерани та діти світової війни, учасники бойових дій різних локальних війн, АТО/ООС, так і громадяни, які виявили бажання отримати медичну допомогу у цьому закладі.

Наразі обласний госпіталь – це оновлений, осучаснений заклад, у якому значно поліпшено матеріально-технічну базу, в структурі госпіталю функціонують кардіологічне, неврологічне, терапевтичне, хірургічне відділення з операційним блоком, відділення паліативної допомоги, створене в 2019 році для лікування важкохворих пацієнтів, реабілітаційне відділення (відновного лікування хворих із захворюваннями і травмами опорно-рухового апарату та центральної і периферичної нервової системи) з єдиним в Хмельницькій області високотехнологічним комплексом для забезпечення потреб відновного лікування, медичної, фізичної та психологічної реабілітації учасників АТО. Саме на реконструкцію та матеріально-технічне забезпечення цього сучасного багатопрофільного реабілітаційного відділення для учасників антитерористичної операції та ветеранів війни з обласного бюджету було виділено понад 5,5 млн. гривень.

За час функціонування госпіталю проліковано тисячі ветеранів війни та учасників бойових дій. Заклад постійно удосконалюється, щоб відповідати сучасним вимогам надання медичної допомоги. Постійно удосконалюється робота хірургічної та терапевтичної служб, що базується на засадах доказової медицини з залученням сучасних медичних технологій та апаратури.

На свято закладу завітали представники Хмельницької обласної держадміністрації, Хмельницької обласної ради, представники партій, воїни-«афганці» з різних куточків області. У своїх виступах гості відзначали високий професіоналізм та відповідальність колективу госпіталю, адже саме вони допомагають реабілітуватись захисникам держави, а також не стоїть осторонь сучасним викликам та надають медичну допомогу хворим на COVID-19 під час погіршення епідеміологічної ситуації.

Лунали слова вдячності працівникам та керівництву обласного госпіталю за сумлінну роботу. “Ви допомагаєте пацієнтам одужати, зігріваєте їх теплом своїх сердець, добротою та щирими словами».

Як годиться, у день «народження» кращих працівників, колектив та керівництво госпіталю нагороджено грамотами ,цінними подарунками.

Тож, наразі ХОГВВ – висококваліфікований, багатопрофільний медичний заклад з широкими діагностичними та лікувальними можливостями, відкритий для усіх громадян України.

07-01-01.jpg

07-01-02.jpg

07-01-03.jpg

 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов