Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


24939592 Відвідувачів
Міністерство оборони
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Боевое Братство
Уряд збільшив розмір мінімальної пенсії Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageУряд прийняв Постанову про збільшення розміру пенсій громадянам України з 1 липня. Про це повідомила Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко на прес-конференції за підсумками засідання Уряду. За її словами, всього надбавки до пенсій отримають 10 млн. пенсіонерів. Зокрема, для 53% пенсіонерів пенсія буде збільшена до 75 грн., враховуючи стаж та середню заробітну плату, для 1 млн. 230 тис. осіб - від 75 до 100 грн., а 260 тис. осіб отримають понад 100 грн.

Юлія Тимошенко повідомила, що згідно з Постановою Уряду, розмір мінімальної пенсії буде збільшено на 62 грн. – з 482 грн. до 544 грн., або в 1,5 рази з початку року. За словами Юлії Тимошенко, надбавки до пенсій будуть нараховані вже з 1 липня, а виплати почнуться з 25-26 липня. “Але це не останнє підвищення в цьому році, ще одне підвищення пенсій буде з 1 вересня”, - пообіцяла Прем’єр-міністр.
Прем’єр-міністр повідомила, що для інвалідів-учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильський АЕС мінімальний розмір пенсій буде підвищений таким чином: перша група отримає додатково до пенсії 140 грн., друга – 125 грн., третя – 110 грн.
Окрім того, учасники бойових дій додатково отримають 111 грн., інваліди війни третьої групи – 127 грн., другої групи – 143 грн., першої групи – 159 грн. - а це 190 тис. пенсіонерів.
Також з урахуванням нового розміру прожиткового мінімуму збільшується мінімальний розмір пенсії для військовослужбовців-інвалідів строкової служби.
Також, за словами Юлії Тимошенко, збільшення передбачено для пенсіонерів, які мають на утриманні неповнолітніх дітей. Як зазначила Прем’єр-міністр, якщо пенсіонер утримує одну неповнолітню дитину, то додатково йому нараховується виплата у розмірі 193 грн., двох неповнолітніх дітей – 323 грн., трьох дітей – 453 грн.
Юлія Тимошенко також зазначила, що будуть збільшені мінімальні пенсійні виплати інвалідам першої групи, одиноким інвалідам та пенсіонерам за віком, які потребують постійного стороннього догляду, а також одиноким інвалідам другої або третьої групи, які досягли пенсійного віку. “Це приблизно 292 тис. осіб, які додатково отримають до пенсії 103 гривні, - відзначила Прем’єр-міністр.
Прем’єр-міністр України запевнила, що з юридичної точки зору ця Постанова бездоганна, оскільки збільшення розміру пенсій в межах Пенсійного фонду завжди регулювалося постановами Уряду.
Окрім того вона відзначила, що згідно із зазначеною Постановою збільшення пенсій відбуватиметься саме так, як це було передбачено у змінах та доповненнях до Державного бюджету на 2008 рік.
Джерело:www.kmu.gov.ua
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов