Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


26172476 Відвідувачів
Укрінформ
Урядовий портал
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Боевое Братство
ВЕТЕРАНИ КАЖУТЬ “НІ” ЗАМІНІ ПІЛЬГ НА ГРОШОВУ КОМПЕНСАЦІЮ Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageПредставники Всеукраїнських громадських організацій, які входять до Громадської Ради ветеранів при Державному комітеті у справах ветеранів України проти заміни пільг на грошову компенсацію
23 липня 2008 року в Київському Палаці ветеранів України, який розташовано по вулиці Бастіонна, 11, відбулось перше засідання робочих груп Державного комітету України у справах ветеранів (Держкомветеранів), які були сформовані рішенням громадської Ради ветеранів у квітні цього року.
На засідання були запрошені представники 12 всеукраїнських громадських організацій України. Відкрив засідання робочих груп директор Департаменту по роботі з ветеранами Микола Зенцев. Першим слово отримав заступник голови Громадської ради - керівник робочої групи з питань вдосконалення законодавства соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, правоохоронних органів і жертв нацистських переслідувань, розбудови партнерських відносин держави з громадськими організаціями ветеранів Володимир Хомазюк.
У своїй доповіді: "Про взаємодію  Державного комітету та громадських організацій в роботі щодо удосконалення   законодавства з питань  соціального захисту ветеранів", він звернув увагу присутніх на необхідність покращення координації діяльності всеукраїнських громадських організацій в проведенні заходів з питань соціального захисту ветеранів, увічненні пам’яті полеглих в роки Великої Вітчизняної війни та патріотичного виховання. Потребує покращення зворотній зв’язок від громадських організацій до Держкомветеранів. Це надасть змогу Комітету більш наполегливо відстоювати інтереси ветеранів на державному рівні.
ImageДругим питанням була інформація керівника робочої групи з питань планування, розробки бюджетних запитів та фінансування програм соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, правоохоронних органів і жертв нацистських переслідувань Валентини Бабійчук: "Про використання у першому півріччі 2008 року коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів та відвідування військових поховань і військових пам’ятників". Як вважає Валентина Федорівна, основною проблемою, як це не дивно, є питання освоєння наданих коштів. Ветеранські організації не встигають проводити заходи по їх реалізації. Тому, на думку Валентини Бабійчук, ветеранським організаціям, які отримали бюджетне фінансування, а це 12 всеукраїнських ветеранських організацій, необхідно активізувати свою роботу. Крім того, постало питання реалізації коштів на відвідання місць поховань загиблих у Великій Вітчизняній війні.
Наостанок ветерани обговорили найбільш актуальні питання ветеранського життя, серед яких проведення Кабінетом Міністрів України роботи по заміні ветеранських пільг на грошові компенсації. Всі присутні висловили категоричне заперечення такій ініціативі Уряду.
Члени робочих груп визначились з порядком їх роботи, алгоритмом розгляду та підготовки питань, які будуть виноситись на засідання Громадської ради.

На фото: робочі моменти засідання.

Прес-служба УСВА
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов